Take a fresh look at your lifestyle.

بنتلی، مولسان را برای چینی‌ها برقی می‌کند!

مصرف سوخت زیاد و انتشار بیش از حد گازهای گلخانه‌ای بر اساس قوانین کشور چین؛ بنتلی را مجبور به برقی کردن مولسان کرده است! مدیر بازاریابی و فروش بنتلی؛ Hans Holzgartner، می گوید که قوانین کشور چین باعث شده، که هم‌اکنون ایده تولید مدل الکتریکی مولسان در دست بررسی باشد. به گفته Holzgartner، یک خودروی برقی کامل تنها راه حل ورود به بازار برخی از شهرهای کشور چین است. این امر بنتلی را با یک مشکل بزرگ مواجه ساخته و بخشی از بازار این کمپانی در آستانه از دست رفتن قرار گرفته است.

البته Holzgartner تولید یک نسخه هیبریدی از مولسان را بی‌اهمیت دانسته و آن را تنها در حد و اندازه یک پیشنهاد می‌داند؛ زیرا بنتلی در صورت پذیرفتن شرط چینی‌ها، به فکر تولید یک موتور الکتریکی خالص خواهد بود.

چین تنها کشوری نیست که چنین قوانینی در آن اجرا می‌شود؛ بلکه تعداد دیگری از کشورهای مختلف جهان نیز، به دنبال حذف بنزین و گازوئیل از وسایل حمل و نقل خود هستند. استفاده از موتور الکتریکی در بنتلی مولسان لذت رانندگی با این خودروی لوکس را کاهش می‌دهد. از نظر Holzgartne استفاده از موتور برقی به سود بنتلی خواهد بود؛ اما او اعتراف می‌کند که چالش اصلی آنها حفظ لذت رانندگی کردن با مولسان فعلی است!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.