مکمل بنزین
گوناگونخبر

LUCANO 7؛ نگاهی نو به آفرودی هوشمند!

لوکانو در راستای تولید یک خودروی آفرود با عملکرد بالا، در حال عرضه‌ اولین آفرود شهری خود در بازار ایران با نام Lucano 7 است و امیدوار است بتواند در این بازار جایگاه مطلوبی را برای خود کسب کند.

گفته می‌شود که لوکانو، به سیستم هوش مصنوعی ARDIS مجهز شده است که شامل 7 حالت رانندگی می‌شود و قابلیت تنظیم وضعیت خودرو را در لحظه دار است. این ویژگی نه تنها در حمل و نقل شهری عملکرد خوبی را به همراه دارد، بلکه در شرایط خاص جاده از قبیل جاده برفی و مه آلود نیز تجربه منحصر به‌ فردی را برای کاربران در تمامی مسیرها ارائه می دهد.

علاوه بر این، زاویه ورود و خروج LUCANO 7 به ترتیب 21 درجه و 29 درجه و با عمق تا 600 میلی متر است. از حیث شاخص‌های عملکردی، LUCANO 7 قدرت قابل مقایسه‌ای با مدل‌های کلاسیک لوکس آفرود را دارد و جالب آنکه همه مدل‌های این سری، توانایی بالایی برای غلبه بر مشکلات پیمایشی دارند.

از نظر ایمنی، تمامی مدل های LUCANO 7 بر اساس استانداردهای ایمنی پنج ستاره جهانی ساخته شده اند. LUCANO 7 از طریق طراحی نوآورانه بدنه با سطح قابل توجهی از فولاد با استحکام بالا و سیستم پیشرو ADAS، یک سیستم ایمنی تمام بعدی را با موفقیت طراحی کرده است تا از ایمنی رانندگان و مسافران محافظت کند.

لوکانو امیدوار است تا بعد از عرضه‌ی لوکانو 7، تجربه آفرود با کیفیت بالاتری را برای کاربران ایرانی فراهم کند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا