Take a fresh look at your lifestyle.

مینی‌ون جدید تویویا با ظاهری جذاب از راه رسید

landscape-1435248599-minivan

تویوتا در مرکز فرماندهی جدید خودش در Plano تگزاس که در حال حاضر به نظر می‌رسد به عنوان یک فرهنگ برای این شرکت درآمده است. به عنوان مدرک این حرف می‌توان به ماشین جدید مینی ون Sienna که از نوع چهار چرخ محرک است اشاره کرد.

این خودروی جدید در بالای وانت شاسی بلند تاکوما قرار می‌گیرد و هم اکنون به طور گسترده‌ عرضه شده و مجهز به لاستیک‌های صوفس است و ویژگی‌های جذاب دیگری هم دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به درب‌های جلویی اشاره کرد که لولایش رو به عقب و برعکس درب‌های عادی است. بنظر می‌رسد که بخش جلویی و سپر ماشین مورد اشاره از نوعی پنل فلزی ساخته شده‌اند. همچنین شاهد ظاهر خشن و زیبایی در جلو هستیم که با چراغ‌های اضافی که معمولا بر روی خودروهای چهار چرخ محرک دیده‌ایم، تکمیل می‌شود. رنگ SUVan نیز مشکی مات است.

مینی ون جدید Sienna به گونه‌ای طراحی شده که از عقب به جلو شیب رو به پایین دارد. در هر صورت تویوتا شرکتی است که محصولاتش مخصوصا برای سفر بسیار مناسب هستند و سفر کردن کاریست که بار هر خودرویی نمی‌توان به راحتی انجام داد. بخش آمریکای شمالی شرکت مورد نظر اکنون ۱۴۰ کارمند دارد. خودروی جدید مینی ون Sienna نشان داد که تویوتا در ساخت ماشین‌های مخصوص سفر هنوز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و با توجه به آنچه در تیم طراح این ماشین وجود دارد، می‌توانیم بگوییم که در آینده نیز شاهد عرضه مدل‌های دیگری از این سری باشیم. البته این گفته هنوز به طور کامل قطعیت ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.