مکمل بنزین
گوناگونخبر

همکاری تاریخی مرسدس‌بنز و پورشه برای فروش بلیط!

نخستین باری که دو کمپانی بزرگ پورشه و مرسدس‌بنز با یکدیگر همکاری کردند؛ اوایل سال 1990 میلادی بود، که حاصل این همکاری مشترک، تولید مرسدس‌بنز 500E شد. اما در حال حاضر دو کمپانی مرسدس‌بنز و پورشه، تصمیم دارند تا بار دیگر با یکدیگر همکاری داشته باشند؛ اما متاسفانه دلیل این همکاری تولید یک خودروی استثنایی و سوپراسپورت نیست! این دو کمپانی قرار است برای افزایش بازدید موزه‌های خود که هر دو در اشتوتگارت قرار دارند، با یکدیگر همکاری داشته باشند!

mercedes-and-porsche-announce-historic-partnership-to-sell-more-tickets

به این ترتیب شما با خرید بلیط موزه مرسدس‌بنز از 25 درصد تخفیف برای بازدید از موزه پورشه برخوردار می‌شوید. این یک معامله دو طرف خواهد بود و اگر شما بلیط پورشه را خریداری کنید، می‌توانید به راحتی از 25 درصد تخفیف برای بازدید از موزه مرسدس‌بنز برخوردار شوید.

این تخفیفات تا 30 دسامبر ادامه دارد و قیمت بلیط‌ها از 8 یورو، به 4 و 3 یورو  کاهش یافته است. جالب اینجاست که این همکاری فقط به فروش بلیط محدود نشده و قرار است یک دستگاه مرسدس بنز W 111 230 S مدل 1966 در موزه پورشه؛ و یک دستگاه پورشه Carrera 2.7 911 مدل 1975 در موزه مرسدس‌بنز به نمایش گذاشته شوند.

امین نقی زاده

از اواخر سال 94 به تیم نویسندگان چرخان پیوسته و از آن زمان تاکنون با نهایت علاقه و اشتیاق به همکاری خود با این تیم دوست داشتنی ادامه داده‌ام. همیشه در حال یادگیری هستم و هیچ گاه از مطالعه به دور نبوده و نخواهم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا