BMW M4 GTS آماده زیر پا گذاشتن پیست‌ها

BMW تاکنون مدل‌های ویژه متعددی برای M3 معرفی کرده است که شروع آن از مدل ۱۹۸۸ M3 Sport Evolution بوده و به M3 CRT ختم می‌شود. با اینکه سری ۳ و ۴ شباهت‌های زیادی با هم دارند، اما در تعداد نسخه‌های ویژه چندان همسان نیستند. ظاهرا M4 به برادرش حسادت ورزیده و حالا BMW برای جبران این کمبود، از کانسپت جدیدی به نام  M4 GTS رونمایی کرده است.

m4-gts_1

تکنولوژی‌های جدید زیادی در انتظار خریدارن این نسخه خواهد بود. یکی از هیجان‌انگیزترین این تکنولوژی‌ها، سیستم پاشش آب بر روی سیلندر‌هاست که درنهایت منجر به افزایش توان و گشتاور خروجی موتور می‌شود. چراغ‌های OLED نیز که از جمله تکنولوژی‌های جدید به شمار می‌آید، در جلوی خودرو خیابان را روشن می‌کنند.

m4-gts_7

اما M4 GTS یک ماشین خیلی معمولی خیابانی نیست و برای رفتن به پیست نیز امکانات خاصی در چنته دارد. اسپویلر جلو قابلیت تنظیم به صورت دستی را دارد و باله عقب از الیاف فیبرکربنی ساخته شده است. این دو قسمت هردو کمک شایانی به حفظ تعادل و چسبندگی ماشین در سرعت‌های بالا خواهند کرد.

در کاپوت از پلاستیک تقویت شده با فیبرکربن ساخته شده تا وزن آن به مقدار زیادی کاهش یابد و با تعبیه یک ورودی هوا بر روی آن،‌ میزان هوای ورودی به مقدار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

m4-gts_5

m4-gts_6

بر روی بدنه ماشین از رنگ متالیک خاستری تیره فروزن استفاده شده که در کنار رنگ‌ نارنجی رینگ‌های اسپرت ۱۹ و ۲۰ اینچی جلو و عقب، چهره‌ای زیبا به ماشین بخشیده است.

m4-gts_2

BMW هنوز حرفی درمورد قدرت و گشتاور خروجی موتور M4 GTS به میان نیاورده است و برای مطلع شدن از این موضوع، باید مقداری صبر پیشه کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.