مکمل بنزین
شرایط فروش

شرایط فروش متفاوت آرین موتور تابان در سال 96

خودروهای DS را با تخفیف و تسهیلات بدون بهره بخرید

 شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، با انتشار شرایط فروش جدید محصولات این برند تخفیف‌های ویژه نقدی و تسهیلات بیش‌تر از سال 95 با بازپرداخت بدون بهره را برای مشتریان در نظر گرفته است.

ds_logo_1-(1)

تخفیف نقدی در نظر گرفته شده برای 5 محصول DS از 4 تا 7 میلیون تومان و موعد تحویل  15 ، 30 و یا 60 روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. آرین موتور تابان همچنین برای متقاضیان تحویل 60 روزه محصولات دی اس، 21 درصد سود مشارکت در نظر گرفته است. ارزان‌ترین محصول DS در این شرایط مدل هاچ بک DS 3 با قیمت 135.4 میلیون تومان (با احتساب 4 میلیون تومان تخفیف) است و تنها خودرو سدان این برند پریمیوم فرانسوی 5LS است که با احتساب تخفیف با قیمت نقدی  188.7 میلیون تومان به متقاضیان عرضه می‌شود.

Front-DS5

آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی مانند سال 95، پیشنهادهای ویژه‌ای برای مشتریان دارد. در این شرایط تسهیلات 52 تا 95 میلیون تومانی برای 5 محصول DS در نظر گرفته شده است که طی اقساط 12 ، 14 یا 18 ماهه بدون بهره از متقاضیان اخذ می‌شود. همچنین علاقه‌مندان به بهره‌گیری از شرایط اقساطی 24 ماهه می‌توانند این تسهیلات را با نرخ بهره 18درصد بپردازند. مانند شرایط فروش نقدی سود مشارکت 21 درصدی برای مشتریان طرح تحویل 60 روزه در طرح فروش اقساطی نیز در نظر گرفته شده است. مبلغ اقساط ماهیانه در این طرح فروش برای 5 محصول DS از 2.6 تا 6.7 میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای هم‌رده مشابه، شرایط به مراتب بهتری را در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

آرین موتور تابان همچنین طرح‌های فروش ویژه نقدی-مشارکتی و اقساطی-مشارکتی را با موعد تحویل 90 ، 120 یا 180 روزه منتشر کرده است که در طرح نقدی سود مشارکت حداقل 26 درصدی، شرایط ایده آلی را برای سرمایه گذاری در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به وب سایت آرین موتور تابان به آدرس dsautomobiles.ir مراجعه کنند.

محمد سعید بهمنی

از سال 88 کار خبری رو شروع کردم و از سال 89 در حوزه IT مشغول بودم! چرخان، فرزند اول من و متولد 1394 هست! من فارغ التحصیل روابط بین الملل؛ عاشق ماشین، سرعت و سفر! هر سوالی بودم؛ با افتخاردر خدمتم Email: Saeid.bahmani@gmail.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا