Take a fresh look at your lifestyle.

رونمایی از محصولات ماهیندرا در دومین نمایشگاه خودروی تهران!

همواره اولین روز نمایشگاه‌های خودرو در سرتاسر جهان، مربوط به خبرنگاران و کارشناسان است. یکی از شرکت‌هایی که در این روز در دومین دوره نمایشگاه خودروی تهران به معرفی محصول خود پرداخت، عظیم خودرو بوده است. عظیم خودرو روز اول این رویداد از سه خودرو ایکس یو وی ۵٠٠ ،کی یو وی ١٠٠ و پیکاپ اسکورپیو رونمایی و این محصولات را برای اولین بار در ایران به نمایش عمومی گذاشت.

 

رضا عظیمی رییس هیات مدیره عظیم خودرو نیز در این مراسم گفت: تولیدات جدید این شرکت در رنج قیمتی ۵٠ تا ۶٠ میلیون تومان با تیراژ هفت تا ١٠ هزار دستگاه خواهد بود. او رنج قیمتی پیکاپ این شرکت را ٨٠ تا ٩٠ میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: این شرکت سال ها خدمات پس از فروش سایر برندها را ارایه کرده و حال نوبت ارایه خدمات پس از فروش نشان های این شرکت است.

 

پراوین شاه مشاور ارشد گروه ماهیندرا با بیان اینکه در این فرصت آخرین نسخه از محصولات خود شامل XUV500 بنزینی با گیر بکس اتوماتیک و برترین تکنولوژی‌ها و امکانات رفاهی و مشخصات فنی متناسب با هر نوع از جاده‌ها، KUV100 بنزینی با طراحی کم نظیر و جسورانه یک Compact SUV و نسل جدید وانت‌های دیزلی توربو شارژ با گیربکس دستی ۶ دنده‌ای و قابلیت بکسل ۲٫۵ تنی را رونمایی کردیم.

 

گفتنی است ماهیندرا شرکتی است با حضور در بیش از ۱۰۰ کشور و با دارا بودن بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ پرسنل در سراسر جهان در ۲۰ زمینه صنعتی مکمل اقتصادهای مدرن موفق به کسب درآمدی بالغ بر ۱۹ بیلیون دلار شده است به طوریکه ۵۰% در آمد ذکر شده حاصل از فعالیت‌ها در خارج از خاک هند است.

 

 باید توجه داشت که ماهیندرا به عنوان یک خودروساز ملى هند شناخته مى شود و توانسته معرفى خوبى از صنعت خودروسازى این کشور آسیایى در بازار هاى هدف داشته باشد. اما باید دفت کرد که سبک خودروهاى ماهیندرا تا حد زیادى متفاوت از سلیقه مشتریان ایرانى است و بر اساس ذائقه مردم هند طراحى شده است. ظاهر خودروهاى ماهیندرا کاملا سبک طراحى هندى را به ما نشان مى دهد که تا حدى با خاصه ى مشتریان ایرانى فرق دارد. همچنین محصولات این برند همیشه در کلاس بندى خودروها در جایگاه اقتصادى قرار مى‌گیرند و نمى‌توان توقع خاصى از خودروهاى آن داشت. حال باید دید که عظیم خودرو چگونه مى‌تواند محصولات ماهیندرا را با تیراژ دلخواه ٧٠٠٠ دستگاه از هر مدل به بازار کشور عرضه کند.

 

 

2 دیدگاه
  1. ///mahdispd می گوید

    خدا خودش ب دادمون برسه با این ماشینا

  2. کامبیز می گوید

    اونم ماشین هندی. البته با توجه به شناختی که از خالیوود دارم ماشینهای هندی چون دلیر مردان هندوستان قابلیت های زیادی دارن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.