Take a fresh look at your lifestyle.

با 15 میلیون تومان پیش پرداخت صاحب بسترن B30 شوید (دهه فجر 96)

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی بهمن که تولیدات خودروی بسترن در ایران را بر عهده دارد در اطلاعیه‌ای به مناسب دهه فجر از شرایط ویژه فروش این خودرو خبر داد که طبق این اطلاعیه، مشتریان می‌توانند با پرداخت 15 میلیون تومان ثبت نام خود را برای خرید بسترن B30 انجام دهند.

گروه خودروسازی بهمن طبق این اطلاعیه شرایط پیش‌فروش را با نقدینگی متنوع و امکان پرداخت چند مرحله‌ای منتشر کرده است که طبق آن مشتریان می‌توانند با سه موعد تحویل فروردین و اردیبهشت و خرداد سال آینده، برای خرید  بسترن B30 ثبت نام کنند.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای ثبت نام در این پیش‌فروش 15 میلیون تومان بوده که نیاز به پرداخت 10 میلیون تومان در مرحله دوم دارد. همچنین در صورت پرداخت 25 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت، نیازی به پرداخت مرحله دوم نیست.

بسترن B30

مشتریان در صورت تمایل برای به تعویق انداختن پرداخت مرحله دوم، می‌توانند موعد تحویل را در ماههای اردیبهشت و خرداد انتخاب کنند که در صورت انتخاب هر کدام یکماه به موعد پیش پرداخت دوم افزوده می‌شود که البته سود مشارکت بیشتری نیز نصیبشان خواهد شد.

دیگر نکته این پیش فروش، عدم تعیین قیمت قطعی برای خودرو است که طبق قیمت روز کارخانه هنگام تحویل خودر مشخص خواهد شد. سود مشارکت برای این طرح 16 درصد سالانه تعیین شده و در صورت انصراف مشتری نیز 12 درصد به پول پرداخته شده، سود پرداخت خواهد شد.

مابه‌التفاوت مبلغ قطعی خودرو و پیش پرداخت انجام شده نیز پس از صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد تا مشتری نسبت به پرداخت آن اقدام کند.

آدرس سازمان فروش بهمن نیز تهران – کیلومتر 54جاده قدیم کرج (بزرگراه فتح) بوده که مشتریان می‌توانند با مراجعه حضوری در این سازمان و نمایندگی‌های بهمن موتور اقدام به ثبت نام بسترن B30 نمایند.

بیشتر بخوانید : بررسی بسترن B30، محصول جدید بهمن‌موتور!

به سوپر گروه بسترن B30 ملحق شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.