مکمل بنزین
گوناگونخبر

ولوو و تولید ایمن‌ترین خودروهای جهان!

تمامی تولیدات جدید کمپانی ولوو نظیر XC90، S80، S60، V60 و XC60 توانستند در تست‌های موسسه ایمنی و امنیت بزرگراهی سال 2016 به نمرات بالایی دست پیدا کنند. این امتیاز بالا پیش از این تنها به خودروهای لوکس و خاص اعطا شده بود. تنها مدل‌هایی توسط این موسسه مورد تست قرار گرفته است که در سال 2015 توانسته‌اند درجه بالایی از ایمنی را از این موسسه کسب نمایند. در واقع فقط خودروهایی در این کلاس می‌توانند در ایالات متحده به فروش برسند. حال ولوو توانسته است با دریافت این امتیازهای ایمنی حدود 18 درصد فروش محصولات خود را در ایالات متحده بیشتر کند.

volvo-best-iihs-scores-luxury-2

به همین دلیل خودروی جدید XC90 و XC60 نسبت به سال گذشته حدود 31 درصد در فروش افزایش نشان می‌دهند.

مدیرعامل و رئیس کمپانی ولوو در آمریکای شمالی در این باره می‌گوید:

ولوو سنت قدیمی خود در بخش ایمنی و امنیت را همچنان ادامه می‌دهد. این برای ما یک سنت است که همیشه به آینده چشم دوخته‌ایم. چشم انداز ما این است که در خودروهای جدید ما تا سال 2020 هیچ کس نباید کشته یا حتی زخمی شود. چشم انداز دیگر ما این است که کمپانی ولوو به عنوان یک تولید کننده خودروهای لوکس با بالاترین امتیاز امنیتی IIHS در کنار نقاط عطف دیگرش در جهان شناخته شود.

با این که این خودروساز سوئدی بر روی محصولاتش در سال 2020 تاکید دارد، باید پذیرفت که ولوو تاکنون توانسته است با تولیدات خاص خود نگاه مشتریان سرتاسر جهان را به محصولاتش تغییر دهد. استفاده از قابلیت‌های ویژه، موتورهای قدرتمند سیستم‌های نیمه اتوماتیک رانندگی و حال دریافت بالاترین امتیازهای ایمنی نشان دهنده حرکت رو به جلوی این خودروساز بزرگ است.

هم اکنون همه نگاه‌ها به ولوو برای عرضه سدان متوسط و لوکس S90 است که قرار است در سال 2017 وارد بازارهای جهانی شود. این خودرو احتمالا در نمایشگاه اتومبیل دیترویت 2016 معرفی خواهد شد.

محمد سعید بهمنی

از سال 88 کار خبری رو شروع کردم و از سال 89 در حوزه IT مشغول بودم! چرخان، فرزند اول من و متولد 1394 هست! من فارغ التحصیل روابط بین الملل؛ عاشق ماشین، سرعت و سفر! هر سوالی بودم؛ با افتخاردر خدمتم Email: Saeid.bahmani@gmail.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا