مکمل بنزین
بازارچه

جدیدترین قیمت جک S5 اتوماتیک و لیفان 820 اعلام شد (خرداد 97)

با خروج احتمالی پژو از ایران، شرکت‌های خودروساز داخلی نقش پررنگ‌تری در عرضه خودرو خواهند داشت که در این بین حضور شرکت‌های خودروساز نماینده محصولات چینی از اهمیت فراوانی برخوردار می‌شوند ولی تلاطم بازار ارز روی قیمت محصولات این شرکت‌ها نیز موثر بوده و در جدیدترین بخشنامه‌ای که از سوی کرمان موتور اعلام شده است، قیمت جدید جک S5 اتوماتیک و لیفان 820 اعلام شد که افزایش قیمت قابل توجهی داشته است.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی کرمان موتور در جدیدترین اطلاعیه خود از افزایش قیمت دو محصول پرفروش خود یعنی جک S5 اتوماتیک و لیفان 820 خبر دادند که با دلیل این افزایش قیمت، تلاطم بازار ارز و عدم تخصیص ارز دولتی به خودروسازان عنوان شده است.

در این اطلاعیه قیمت جدید لیفان 820 رقم 109 میلیون و 900 هزار تومان قید شده است. این خودرو در بخشنامه قبلی 99 میلیون تومان قیمت گذاری شده بود.

همچنین طبق این بخشنامه جک S5 اتوماتیک 123 میلیون و 500 هزار تومان قیمت خورده است که این خودرو در بخشنامه قبلی 115 میلیون و 900 هزار تومان قیمت داشت.

این بخشنامه طبق اعلام کرمان موتور از 17 خرداد عملیاتی شده و تمام نمایندگان این شرکت موظف به اجرای آن هستند. همچنین مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت، این دو محصول را با قیمت‌های جدید خریداری نمایند.

ذاکری

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا