Take a fresh look at your lifestyle.

شاید نیسان به زودی ماکسیما نیسمو را معرفی کند

نیسان به زودی فروش ماکسیما ۲۰۱۶ را آغاز خواهد کرد اما ظاهرا این کمپانی ژاپنی قصد دارد نسخه‌ای اسپرت‌تر نیز از این خودرو تولید کند. در این صورت باید شاهد پسوند نیسمو در ادامه‌ نام این ماشین باشیم.

البته برای تولید همچین مدلی، نیسان نیاز به ارزیابی اسپرت‌ترین مدل کنونی ماکسیما یعنی SR را دارد. نسخه SR چندی پیش توانست در پیست مدل‌هایی از آئودی و BMW را شکست بدهد (گرچه این مسابقه توسط خود نیسان برگزار شده بود) و نسخه اسپرت‌تر می‌تواند به خوبی از پس رقبا بربیاید. به هرحال در این‌صورت ماکسیما نیسمو، با تاکید بر روی قدرت و هندلینگ بهتر تولید خواهد شد.

2016_nissan_maxima_08

نیسان سال پیش اعلام کرده بود که قصد معرفی مدل‌های بیش‌تری از سری نیسمو دارد. اگر ماکسیما نیسمو نیز به وقوع بپیوندد باید منتظر موتور قدرتمندتری باشیم. درضمن چیزهای هیجان انگیزتری نیز در این مدل گنجانده خواهد شد. درست همان چیزی که برای مدل‌های 370Z، GT-R و Juke اتفاق افتاد.

مدل‌های نیسمو چند سالی است که مورد توجه مدیران نیسان قرار گرفته و آن‌ها قصد دارند با تولید همچین مدل‌هایی به رقابت با اروپائیان و خودروهایی از سری‌‌های M BMW و AMG مرسدس بنز بپردازند. گرچه هنوز خط تولید این مدل در نیسان کوچک است اما آن‌ها قصد دارند این خط تولید را گسترش بدهند.

2016_nissan_maxima_48

هم‌اکنون نیسان چشمش را به میزان فروش نسخه‌های مختلف ماکسیما دوخته است و درصورتی که احساس کند بازار نیاز به خودرویی قدرتمندتر از ماکسیما را دارد، به تولید نسخه‌ نیسمو روی خواهد آورد. مهم‌ترین چیز فروش نسخه SR است و نیسان انتظار دارد که این نسخه ۲۰ تا ۲۵ درصد از فروش کلی ماکسیما را در اختیار بگیرد. به هرحال هرچیزی ممکن است و شاید حتی نسخه نیسمو ماکسیما هیچ وقت به واقعیت تبدیل نشود. ماکسیما به خودی خود سدانی اسپرت است و با مدل‌های قبلی فاصله گرفته و از طراحی کاملا به‌روزی استفاده می‌کند. این خودرو توانسته است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند و احتمالا همانند نسل‌های قبل، فروش مناسبی برای مدل ۲۰۱۶ در انتظار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.