مکمل بنزین
گوناگونخبر

تصاویر جاسوسی خبر از پاگانی هوایرا رودستر می‌دهند

Pagani-Huayra-R_001-spy-pics [640x480]
Pagani Huayra Roadster Spied photo
کمپانی پاگانی با آماده کردن مدلی جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر، این بار نیز فوق‌العاده عمل کرده و نشان داده که واقعا یک ایتالیایی اصیل است. این رودستر پاگانی قرار است در نمایشگاه اتومبیل جنوا که سال آینده برگزار می‌شود، به نمایش عموم دربیاید، اما عاشقان پاگانی نمی‌توانند تا آن موقع برای دیدن عکس‌های این رودستر زیبا صبر کنند، این اتومبیل، نسخه Hardcore هوایرا است که در خیابان‌های اروپا مورد تست و آزمایش قرار گرفته است.

Pagani-Huayra-R_003-spy-pics [640x480]
Pagani Huayra Roadster Spied photo
در عکس‌هایی که توسط Auto Guide منتشرشده، این اتومبیل تغییرات زیادی پیدا کرده است. در این سوپر ماشین جدید می‌توان کالیپرهای ترمز را دید که رنگ سبز براقی دارند، همچنین اسپلیتر در جلوی اتومبیل قرارگرفته و اگزوزهای بزرگ‌تری در عقب اتومبیل جای دارد. آن‌طور که از هوایرا Hardcore انتظار می‌رود این اتومبیل نسخه‌ای مخصوص جاده مانند Zonda R نخواهد بود و می‌توان آن را برای استفاده شخصی نیز به‌کار برد.

Pagani-Huayra-R_002-spy-pics [640x480]
Pagani Huayra Roadster Spied photo
پاگانی در ساخت مدل‌های مخصوص، عجیب‌ و غریب عمل نمی‌کند، یعنی از صمغ و طلا برای بخش‌های مختلف اتومبیل بهره نمی‌برد! بلکه سعی می‌کند اتومبیل را تا جایی که ممکن است از لحاظ مکانیکی و سواری به عالی‌ترین حد برساند. هوایرا رودستر می‌تواند بیش از هفتصد اسب بخار تولید کند که البته این میزان قدرت را باید مدیون موتور 6 لیتری پرقدرت V12 AMG باشد. ابر ماشین‌هایی مانند فراری لافراری، مک لارن P1 و پورشه 918، بیش از 900 اسب بخار تولید می‌کنند، اما هوایرا از بقیه کوچک‌تر است پس بهتر است این اتومبیل را یک کلاس‌ پایین‌تر از لافراری، مقایسه کرد.

Pagani-Huayra-R_004-spy-pics [640x480]
Pagani Huayra Roadster Spied photo
حتی فراری F12 برلینتا و لامبورگینی آونتادور SV هم از این پاگانی قدرت بیشتری دارند، این یعنی اینکه این مدل بیشتر با ماسل کارها باید سروکله بزند تا سوپر ماشین‌ها؛ هرچند درافتادن با ماسل کارها کمی خطرناک است! به هر حال، باید دید این خودروساز ایتالیایی چه خواهد کرد.

متین نصیری

نویسنده چرخان و آی‌تی‌رسان، شیدای موتوراسپورت :)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا