مکمل بنزین
شرایط فروش

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (3 شهریور 98)

بازار خودروهای داخلی که در دو هفته اخیر حواشی زیادی را شاهد بوده و با توجه به ورود قوه قضاییه به عملکرد مشکوک خودروسازان، به یک روند نزولی رسیده و شاهد تعادل خوبی است. در همین راستا سایپا و ایران‌خودرو نیز به شدت در زمینه شفاف سازی عملکردشان و متعادل کردن بازار فعال شده‌اند.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش جدید خود رونمایی کرد که بار دیگر شاهد حضو 5 خودرو از محصولات این خودروساز هستیم. مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از فردا با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت، سفارشات خود را در بخش نقدی و اقساطی ثبت نمایند.

محصولات ارائه شده در این شرایط فروش:

 • اولین خودروی ارائه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی است که قیمت تعیین شده برای آن 43 میلیون و 443 هزار تومان بوده و مشتری از تسهیلات 5 میلیون تومانی شرکت سایپا برخوردار می‌شود.
 • دومین خودروی ارائه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوقدار با رینگ آلومینیومی است که قیمت تعیین شده برای آن 46 میلیون و 443 هزار تومان بوده و در این خودرو نیز تسهیلات 5 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
 • سومین خودروی عرضه شده سایپا 151 است که با قیمت 40 میلیون و 313 هزار تومان قابل سفارش بوده و مشتری از تسهیلات 4 میلیون تومانی برای این خودرو برخوردار خواهد شد.
 • چهارمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، ساینا با رینگ فولادی است که کل مبلغ خودرو 55 میلیون و 943 هزار تومان تعیین شده و مشتری از تسهیلات 5 میلیون تومانی برای خرید این خودرو بهره‌مند خواهد شد.
 • پنجمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، ساینا با رینگ آلومینیومی است که کل مبلغ خودرو 58 میلیون و 943 هزار تومان تعیین شده و مشتری از تسهیلات 10 میلیون تومانی برای خرید این خودرو برخودار می‌شود. گفتنی است که قبل از این تفاوت این رینگ با رینگ فولادی 5 میلیون تومان بود که گویا اعتراضات مشتریان موثر بوده و این تفاوت قیمت کاهش پیدا کرده است.

همچنین گروه خودروسازی سایپا برای آن دسته از مشتریان متقاضی خرید نقدی محصول زیر، امکان خرید نقدی را فراهم کرده که برای چندمین بار طی شرایط فروش هفته‌های اخیرش به مشتریان عرضه می‌شود. گفتنی است که سایپا در حالی اقدام به فروش سراتو می‌کند که چند روز قبل در خبری اعلام کرد که تولید این خودرو به زودی متوقف خواهد شد.

 

محصولات ارائه شده در شرایط فروش نقدی این شرکت:

 

 • تنها خودروی عرضه شده در بخش فروش نقدی، کیا سراتو 2000 است که با قیمت 295 میلیون تومان به صورت نقدی قابل خرید خواهد بود.

سایپا خودروهای چینی تحویل خودروهای پیش فروش شده محصولات جدید سایپاشرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال 97 تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نخواهد بود.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت 20 درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.
 • ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپااین گروه خودروساز در حالی وارد شرایط فروش جدیدی شده که خودروسازان جاده مخصوص به شدت زیر نظر قوه قضاییه هستند و مدیران ارشد سابق این خودروساز نیز به تله قوه قضاییه افتاده است. همچنین گفتنی است شرایط فروش اقساطی سایپا و همچنین اقدامات قوه قضاییه باعث شده تا تعادل به بازار خودرو باز گردد.

ذاکری

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا