Take a fresh look at your lifestyle.

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط ساینا ( 14 شهریور 98)

با متعادل شدن بازار خودروهای داخلی و همچنین فروکش‌کردن تب ثبت نام‌های سودجویانه، خودروسازان نیز با کاهش فروش روبرو شده‌اند. به همین دلیل گروه خودروسازی سایپا که در هفته اخیر رکود عرضه شرایط فروش را زده بود، برای اولین بار از فروش ویژه ساینا با تسهیلات 25 میلیون تومانی رونمایی کرد.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که چند وقتی است به شدت در پی فروش محصول تازه وارد خود یعنی ساینا است و در این راه از اقبال خوبی برخوردار نشده، این بار دست به یک حرکت جالب زد و تسهیلات 25 میلیون تومانی را به مشتریان عرضه نمود. در این شرایط فروش مشتریان متقاضی خرید ساینا می‌توانند این خودرو را با تسهیلات 25 میلیون تومانی با بازپرداخت یک الی دو ساله خریداری نمایند.

البته گفتنی است که مدل عرضه شده در این شرایط فروش با رینگ آلومینیومی است که با قیمت 58 میلیون 943 هزار تومان قابل عرضه بوده و زمان تحویل آن نیز 30 روز کاری عنوان شده است.

شرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال 97 تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • امکان استفاده از خدمات ویژه (بسته خدمت) گروه خودروسازی سایپا برای کلیه خودروهای قابل عرضه به صورت اختیاری مهیا است.
 • با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نخواهد بود.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت 20 درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.
 • ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • چک دریافتی از مشتریان صرفا از چک‌های طرح صیاد خواهد بود.
 • گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپا

همین‌طور باید گفت که این گروه خودروساز در حال حاضر با مشکلات عجیب در تولید بعضی از خودروها مانند رنو و برلیانس و آریو مواجه شده است.  از سوی دیگر اینکه تعویق در تحویل تعهدات قبلی نیز به حدی بالا رفته است که بعضی از مشتریان اعتراضاتی را نسبت به این شرایط فروش های جدید بروز داده‌اند و باید دید که آیا سایپا قادر به مدیریت اوضاع خواهد بود؟ و یا بازهم وزارت صنعت وارد ماجرا خواهد شد!

این شرایط فروش سایپا در حالی است که این خودروساز همزمان یک شرایط فروش دیگر نیز برای ساینا دارد و توامان اقدام به عرضه شرایط فروش مختلف نموده است. باید دید که آیا گرانی 3 میلیون تومانی ساینا با رینگ آلومینیومی و رینگ فولادی و مسائل پیش آمده در ماه‌های اخیر با تسهیلات 25 میلیون تومانی سایپا نادیده گرفته می‌شود و یا بازهم قصه به فروش نرفتن ساینا ادمه خواهد داشت؟

1 نظر
 1. اهواز می گوید

  کلکی که جدیدا سایپا میزنه اینه که کل محصولات پیش فروش شده را با قیمت تنظیم بازاری ۵ درصد زیر قیمت بازار حساب میکند و عملا پیش فروش و فروش فوری هیچ فرقی با هم از لحاظ قیمتی ندارد و این خلاف است چون ۵ در صد زیر قیمت بازار باید فقط جهت تعادل بازار باشد نه شامل همه ی موارد قدیم و پیش فروش شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.