مکمل بنزین
اپلیکیشن

مسیری بی‌انتها: معرفی بازی اعتیادآور Hill Climb Racing

اپلیکیشن‌های تلفن هوشمند به صورت  قارچ واری در حال افزایش هستند و نکته جالب در این خصوص این است که با افزایش میزان اپلیکیشن‌ها، استقبال کاربران نیز از چنین برنامه‌هایی افزایش می‌یابد و در حال حاضر هر فردی بر روی اسمارت فون خود چندین اپلیکیشن مختلف دارد که از اغلب آن‌ها نیز استفاده می‌کنند. در کنار اپلیکیشن‌های پیام‌رسان که با استقبال بی‌نظیر کاربران مواجه شده‌اند بازی‌ها نیز کاربران خاص خود را دارند و از قدیم الایام یکی از دسته بندی‌های بازی که استقبال بی‌نظیر را دنبال خود می‌کشاند دسته مسابقه و خودرو بود که از طریق آن کاربران می‌توانستند در اسمارت فون و یا هر کنسول دیگری یک خودرو را برانند و یا به مسابقه سرعت بپردازند. اپلیکیشنی که در این مقاله تصمیم داریم به بررسی آن بپردازیم یکی از برنامه‌هایی است که با نصب آن معتاد شدن شما تضمین می‌شود (البته به بازی!) و این اپلیکیشن شما را به حدی به خود وابسته خواهد کرد که روزانه ساعت‌های زیادی را به بازی با آن خواهید پرداخت.

com.fingersoft

اپلیکیشنی که از آن حرف می‌زنیم Hill Climb Racing نام دارد که برای دانلود آن از طریق لینک انتهای مقاله می‌توانید وارد عمل شوید. بعد از دانلود این اپلیکیشن 31.5 مگابایتی و نصب آن شما با رابط کاربری آسان برنامه برخورد خواهید کرد که به سادگی و با لمس کردن چند دکمه وارد محیط جذاب بازی خواهید شد. در این بازی شما می‌بایست خودرو را برانید و امتیاز جمع کنید.

Screenshot_2015-07-17-14-18-24

در ابتدا شاید حرکت آرام ماشین شما را کمی کسل کند و حتی در این هنگام خودرو در شیب‌های معمولی نیز قادر به ادامه مسیر نیست اما زمانی که مقداری امتیاز کسب کرده باشید می‌توانید قطعات خودرو خود را ارتقا دهید و در این هنگام است که مسیر‌ها را ساده و ساده‌تر رد خواهید کرد و البته حرکت با سرعت و آسان مسیر‌های سخت در ازای این است که شما بتوانید سکه جمع کنید و قطعات خودرو خود را ارتقا دهید.

Screenshot_2015-07-17-14-20-56

البته دغدغه فکری شما در جریان این بازی تنها به کسب امتیاز بیشتر محدود نمی‌شود و شما می‌بایست به باک بنزین خودرو نیز توجه کنید تا شما را در مسیر جا نگذارد. در مسیر این بازی بنزین‌هایی وجود دارد که می‌بایست خود را به آن‌ها برسانید و باک خود را شارژ کنید. با تمام شدن میزان بنزین شما خودرو از حرکت باز خواهد ایستاد و شما می‌بایست دوباره مسیر را از ابتدا سپری کنید. در بازی Hill Climb Racing شما به یک خودرو محدود نمی‌شوید و می‌توانید با کسب امتیازات بیشتر خودرو خود را تعویض نمایید و البته در هر خودرو نیز قادر خواهید بود تا قطعات آن را ارتقا دهید. ماشین‌های نسبتا زیاد و متنوعی نیز در جریان این بازی وجود دارند و تماما می‌‌توانند ساعات خوشی را برای شما رقم بزنند. علاوه بر امکان تعویض خودرو، شما قادر خواهید بود تا مسیر و محیط بازی را نیز تغییر دهید و در این زمینه نیز تنوع بسیار زیادی وجود دارد و حتی شما می‌‌توانید در غار و یا ماه رانندگی کنید که نکته جالب در خصوص رانندگی در ماه این است که میزان جاذبه در آن کاهش می‌یابد و با گاز دادن شما تمام مسیر را در هوا طی خواهید کرد که امتیازات بسیاری را نیز می‌توانید از این جهت به دست آورید.

Screenshot_2015-07-17-14-21-15

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که با انجام این بازی شما با برخی مسائل فیزیکی نیز آشنا خواهید شد. زیرا توسعه دهندگان این بازی اعلام کرده‌اند که بازی مذکور بر اساس مسائل فیزیک ساخته شده است. البته توجه داشته باشید که این بازی برای سیستم عامل iOS و ویندوزفون نیز توسعه یافته است و کاربران این پلتفرم‌ها نیز قادر خواهند بود تا این بازی را انجام دهند.

badge-g

سعید میرزاپور

عشق به آی‌تی و خودرو باعث شده که بتوانم با تغییرات سریع دنیا همگام باشم؛ امیدوارم در کنار یکدیگر تجربه خوبی از نرمی تکنولوژی و غرش خودرو داشته باشیم!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا