Take a fresh look at your lifestyle.

با Traffic Racer در جاده‌های پر ترافیک راننده کنید!

بازی‌های بسیار زیادی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده‌اند اما در این میان تنها تعداد محدودی از آن‌ها با دانلود‌ و استقبال بالا مواجه هستند که بازی‌ هم که اکنون تصمیم به بررسی آن داریم یکی از آن‌هاست. این بازی کهTraffic Racer نامیده می‌شود آنقدر ساده و جالب است که می‌تواند ساعت‌ها شما را پیش خود نگهدارد. در این بازی بیشترین سطح کنترل شما بر روی دو دکمه است که یکی از آن‌ها عمل گاز و دیگری عمل ترمز را انجام می‌دهد و از طریق آن می‌بایست ماشین را هدایت کنید. البته باید بدین نکته نیز توجه داشت که برای انجام عمل فرمان باید گوشی خود را تکان دهید تا خودرو در جاده تغییر مسیر دهد.
Screenshot_2015-07-17-15-47-49 در این بازی چند حالت وجود دارد که یکی از آن‌ها مربوط به رانندگی آزاد است و شما هر جور که بخواهید می‌توانید رانندگی کنید و انتخاب دیگر مربوط به رانندگی در خیابان یک طرفه و دیگری مربوط به رانندگی در خیابان دو طرفه می‌شود و حالتی نیز وجود دارد که در آن موضوع زمان برای شما اهمیت پیدا خواهد کرد و می‌بایست در طول مدت خاصی به محل مورد نظر برسید. اما شاید با هیجان‌ترین انواع بازی (البته از دیدگاه ما) حالت رانندگی در خیابان دو طرفه و رانندگی در یک مدت زمان خاص باشد که در آن میزان استرس شما برای عدم برخورد با سایر خودرو‌ها افزایش می‌یابد.

Screenshot_2015-07-17-15-44-32 شما در جریان این بازی باید یک مسیر مستقیم را ادامه دهید تا این که بتوانید امتیازات بیشتری را کسب کنید و داشتن امتیاز بیشتر نیز بدین معناست که قادر خواهید بود تا مسیر و خودرو‌های جدیدی را خریداری کنید. زمانی که شما این بازی را نصب کنید در ابتدا تنها یک خودرو برای رانندگی در اختیار دارید و سایر خودرو‌ها قفل هستند و علاوه بر این شما می‌توانید در دو مسیر رانندگی کنید که تفاوت آن‌ها تنها به ظاهر کناره‌های خیابان باز می‌گردد (یکی درخت دارد و دیگر مانند صحرا است). البته باید بدین نکته نیز توجه داشته باشید که رانندگی به صورت حرفه‌ای در این بازی باعث خواهد شد که بتوانید امتیازات بیشتری را کسب کنید و شما اگر با فاصله کمتری از کنار خودرو‌های مختلف عبور کنید این موضوع باعث می‌شود که چندین امتیاز را برای خود کسب نمایید.

Screenshot_2015-07-17-15-48-08

نکته نه چندان ناخوش آیند در خصوص این بازی نیز به تبلیغات موجود در آن باز می‌گردد که به جز محیط خود بازی در تمام صفحات Traffic Racer به چشم می‌خورد و البته به دلیل رایگان بودن بازی نیز شاید بتوان به توسعه دهنده آن در این خصوص حق داد.

Screenshot_2015-07-17-15-45-48

نظر شما در خصوص این بازی چیست و چه بازی‌ را در زمینه خودرو پیشنهاد می‌دهید؟

badge-g

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.