جدیدترین شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط محصولات سایپا ویژه 11 آذر 98

شاید بتوان گروه خودروسازی سایپا را به صورت نسبی موفق‌ترین شرکت در کنترل قیمت محصولاتش نامید چرا که در بسیاری از موارد فاصله قیمتی محصولات سایپا با قیمت کارخانه به مراتب کمتر از گروه ایران‌خودرو است. در همین راستا می‌توانید جزئیات آخرین طرح‌های فروش محصولات سایپا را که در سایت این شرکت فعال است، مشاهده نمایید.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که این روزها ظرفیت قابل قبولی را برای فروش و پشی فروش محصولات خود باز کرده، کماکان امکان ثبت سفارش را در برخی از محصولات باز نگه داشته تا مشتریان متقاضی خرید این محصولات امکان ثبت سفارش داشته باشند. گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز در روزهای اخیر بسیار زیاد شده و تحلیل‌های مختلفی برای آن انجام شده است.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

  • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دنده‌ایست که با پیش پرداخت 30 میلیون و 700 هزار تومانی قابل سفارش بوده و موعد تحویل این خودرو هفته چهارم اسفند 98 خواهد بود. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
  • دومین محصول ارائه شده، کوییک دو رنگ(Quik_R) است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان و موعد تحویل هفته چهارم اردیبهشت 99 قابل سفارش است. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
  • سومین محصول عرضه شده توسط سایپا، تیبا 2 است که با پیش پرداخت 38 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن هفته چهارم شهریور 99 خواهد بود. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
  • چهارمین خودروی عرضه شده توسط گروه سایپا، ساینا ای ایکس است که با پیش پرداخت 53 میلیون و 960 هزار تومان و تسهیلات 5 میلیون تومانی قابل سفارش خواهد بود. موعد تحویل خودرو به صورت 30 روز کاری بوده و تسهیلات ارائه شده در 3 چک 4 ماهه و بدون امکان تسویه زودتر از موعد، تقسیط می‌گردد.
  • پنجمین خودروی عرضه شده، پیکاپ ریچ است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. قیمت خودرو 184 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در صورت نیاز به تسهیلات امکان ارائه تسهیلات 5 میلیون تومانی با بازپرداخت یکساله نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

1 نظر
  1. امیر می گوید

    سلام کی گفته شرکت سایپا موفق بوده.اتفاقا برعکس .وقتی توانایی اینو نداره که تعهدات گذشته خود را انجام بدهد و سر مردم کلاه میزاره بنظرم خیلی موفق بوده.شما اول تعهدات رو انجام بده پیش فروش پیشکش.تو تولید خودرو های بنجل هم که فوق العاده……

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.