جدیدترین شرایط پیش فروش انواع محصولات ایران‌خودرو ویژه 16 آذر 98

بهم ریختگی بازار خودروهای داخلی و افزایش قیمت شدید محصولات سایپا و ایران‌خودرو باعث شده تا بسیاری از مردم برای خرید و یا پیش خرید محصولات این شرکتها به مشقت فراوانی بیفتند. در همین راستا و برای چندمین بار طی ماه جاری گروه ایران‌خودرو طرح جدیدی را برای پیش فروش محصولاتش ارائه کرد که جزئیات آن را در ادامه می‌خوانید.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات خود رونمایی کرد که این طرح فروش از تنوع نسبتا خوبی برخوردار بوده و طیف خوبی از محصولات پرطرفدار این خودروساز را در بر دارد که البته خبری از محصولات گازسوز این شرکت نیست.. مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت ثبت سفارش نمایند.

گفتنی است که گروه ایران‌خودرو در حالی از این شرایط پیش فروش رونمایی می‌کند که در بحث تحویل بسیاری از خودروهای دچار مشکل بوده و اهالی بازار می‌گویند که تا تعهدات این شرکت به روز نشود، این شرایط فروش‌ها تاثیر آن‌چنانی نخواهند داشت. البته این موضوع توسط مسئولین این خودروساز به طور کلی رد شده است.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودرو

گفتنی است که این شرایط پیش فروش از ساعت 11 صبح روز 16 آذر ماه سال جاری در معرض خرید مشتریان قرار خواهد گرفت و با توجه به ظرفیت محدود تعیین شده برای هر کدام از خودروها، بدیهی است که پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام، سایت بسته خواهد شد. از نکات مهم و تغییر یافته این طرح پیش فروش ایران‌خودرو افزایش سود مشارکت به 18 درصد است که طی یکسال اخیر به مشتریان ارائه نشده بود و حالا جذابیت نسبی نسبت به سپرده‌های بانکی پیدا کرده است.

جزئیات خودروهای عرضه شده و زمان تحویل آنها

این رو هم بخون:

مشتریان متقاضی خرید این محصولات باید توجه نمایند که زمان تحویل این خودروها آبان و آذر 99 موکول شده و بدیهی است که هنگام ثبت سفارش باید توجه ویژه به این موضوع وجود داشته باشد. همچنین تغییراتی در رنگ و نوع خودروها اعمال شده است.

جزئیات مربوط به سود مشارکت و سود انصراف تعلق یافته به خودروها

بدیهی است که خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش صرفا با رنگ‌های طرح شده قابل سفارش خواهند بود و همچنین کلیه پیش پرداخت‌ها بایستی از طریق کارت‌های بانکی و درگاه شتاب سایت انجام گیرد.

قابل ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به عرضه شرایط پیش فروش می‌نماید که در موضوع فروش فوری به شدت کند عمل کرده و نسبت به رقیب دیرینه خود با اقدامات بسیار کمتری در حال عمل است. همین کمبود عرضه توسط ایران‌خودرو باعث شده تا وضعیت بازار محصولات این شرکت متلاطم شده و قیمت‌ها نسبت به قیمت کارخانه به شدت فاصله داشته باشد.

از دیگر نکات قابل ذکر در مورد پیش فروش های این شرکت می‌توان به مصاحبه وزیر اشاره کرد که گفته بود خودروسازان برای تامین نقدینگی لازم اقدام به پیش فروش محصولاتشان می‌کنند که این موضوع بدین معنی است که این طرح‌های پیش فروش تا پایان سال ادامه خواهد داشت و احتمالا در همین سال شاهد موعد تحویل 1400 نیز خواهیم بود.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

1 نظر
 1. فهیمه می گوید

  به نظر شما چه کسی میتواند ماهیانه ۴ میلیون قسط خودرو بدهد ؟ کسی که درآمدش حداقل ۱۲’میلیون تومان باشد. آیا قشر کارگر و کارمند بازنشسته و کم درآمد با حقوق میتوانند یک خودروی ساخت داخل متوسط بخرد ؟ عمرا .
  این یک بازار برای دلالان است که با خرید افساطی کوتاه مدت خودروهو را با اقساط بلند مدت تر ولی بسیار گرانتر و با دریافت پول اولیه بیشتر به مردم میفروشند.
  وگرنه مردم عادی خیلی هنر کنند شکمشان را سیر کنند و با همان خودروی قدیمی که دارند سر کنند.
  چوانان به سختی میتوانند صوحب خودرو شوند آنهم با دادن یک عمر قسط و سه شیفت کار کردند. رفوه جائی در زندگی باید داشته باشد

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.