شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط سایپا ویژه 17 آذر 98

خودروسازان کشورمان از طریق پیش فروش محصولات خود در حال جذب نقدینگی هستند و در این بین بازار خودروهای داخلی نیز در حال طی کردن روند خود است! شرایط فروش جدید سایپا نیز پاسخگوی نیاز بازار نبوده و مشخص نیست که چرا پیش فروش بسیاری از محصولات پرطرفدار این شرکت عملیاتی نمی‌شود و نیاز بازار از این طریق تامین نمی‌گردد؟ در ادامه جزئیات این طرح فروش و پیش فروش را مشاهده می‌کنید.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که این روزها ظرفیت قابل قبولی را برای فروش و پیش فروش محصولات خود باز کرده، کماکان امکان ثبت سفارش را در برخی از محصولات باز نگه داشته تا مشتریان متقاضی خرید این محصولات امکان ثبت سفارش داشته باشند. گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز در روزهای اخیر بسیار زیاد شده و تحلیل‌های مختلفی برای آن انجام شده است.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دو رنگ(Quik_R) است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان و موعد تحویل هفته چهارم اردیبهشت 99 قابل سفارش است. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود. قابل ذکر است که این خودرو، جدیدترین خودروی تولیدی سایپا بوده و مشاهدات از فضای مجازی نشان می‌دهد از استقبال خوبی نیز برخوردار خواهد شد.
 • دومین محصول ارائه شده، تیبا 2 است که با پیش پرداخت 38 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن هفته چهارم شهریور 99 خواهد بود. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • سومین محصول عرضه شده توسط سایپا، وانت نیسان دوگانه سوز است که با پیش پرداخت 32 میلیون و 700 هزار تومان قابل ثبت سفارش در طرح پیش فروش بوده و همچنین امکان خرید فوری با تسهیلات ارائه شده توسط سایپا نیز فراهم شده است. قیمت خرید فوری این خودرو 72 میلیون و 300 هزار تومان است که تسهیلات 5 میلیون تومانی نیز به آن افزوده می‌شود.
 • چهارمین خودروی عرضه شده توسط گروه سایپا، پیکاپ ریچ است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. قیمت خودرو 184 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در صورت نیاز به تسهیلات امکان ارائه تسهیلات 5 میلیون تومانی با بازپرداخت یکساله نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

2 دیدگاه
 1. علی می گوید

  سلام تکلیف ماهایی که دسته چک نداریم چیه!!!!؟؟؟؟؟

   
 2. علی می گوید

  والا خیلی از افراد چون دسته چک ندارند و سرمایه دار نیستند باید فقط بشینند تماشا کنند این چه عدالتی است آخه؟؟؟؟؟

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.