جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات ایران‌خودرو ویژه 19 آذر 98

قیمت خودروهای داخلی پس از افزایش قیمتی که در هفته‌های اخیر داشتند، پایدار شده ولی خبری از کاهش قیمت نیست! همین موضوع باعث شده تا درخواست‌ها از ایران‌خودرو و سایپا برای عرضه محصول افزایش پیدا کند. در همین راستا گروه خودروسازی ایران‌خودرو طرح فروش فوری جدیدی را عرضه کرده که جزئیات آن را در ادامه می‌خوانید.

به گزارش چرخان، بازار خودروهای داخلی در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت‌های جدیدی بوده و گرانی بعضی از خودروهای متاثر از طرح سهمیه‌بندی سوخت، به همه خودروهای بازار نیز کشیده شده است. در همین راستا گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات خود رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از ساعت 11 صیح روز 19 آذر ماه سال جاری با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند.

قابل ذکر است که این شرکت در پاییز امسال فعالیت خوبی در زمینه ارائه طرح فروش داشته و به نظر می‌رسد که در صورت ادامه‌دار بودن وضعیت، شاید بازاری متعادل در ماه‌های باقیمانده سال باشیم.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودروخودروهای عرضه شده در این شرایط فروش به شرح زیر است:

 • اولین محصول ارائه شده توسط ایران‌خودرو، پژو پارس تیو5 است که در رنگ‌‌های خاکستری، سفید و مشکی عرضه می‌گردد. پیش پرداخت لازم برای این خودرو 76 میلیون و 420 هزار تومان بوده و 10 درصد باقیمانده نیز به صورت تسهیلات به مشتریان عرضه می شود. بازپرداخت تسهیلات ارائه شده به صورت یکساله بوده و امکان بازپرداخت زودتر از موعد نیز نخواهد بود.
 • دومین محصول عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 بنزینی است که در رنگ‌ نقره‌ای قابل عرضه بوده و با قیمت 63 میلیون و 158 هزار تومان قابل سفارش خواهد بود. البته 10 درصد از مبلغ این خودرو نیز به صورت تسهیلات به مشتریان عرضه می‌شود.
 • این شرایط فروش با تسهیلات 10 درصدی بوده و تسهیلات اعطا شده در دو قسط 6 ماهه از مشتری دریافت می‌گردد. بدین ترتیب بایستی دو چک در تاریخ 20 خرداد 99 و 20 آذر 99 دریافت خواهد شد.

قابل ذکر است که شرایط فروش فوری ایران‌خودرو در حالی انجام می‌شود که بعضی از مشتریان نسبت به تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی به شدت معترض بوده و مشخص نیست که مجوزهای جدید برای فروش این شرکت به چه نحوی صادر می‌گردد. حالا باید دید که آیا مشتریان نسبت به این شرایط فروش، اقبال مناسبی نشان خواهند داد و بازار نیز واکنش متناسب خواهد داشت؟

بسیاری از افراد متقاضی خرید محصولات ایران‌خودرو معتقدند که عملا سایت این شرکت برای ثبت سفارش باز نمی‌شود و فقط عده‌ای محدود و احتمالا نشان کرده امکان ثبت سفارش دارند و ثبت سفارش برای مشتریان عادی امکان‌پذیر نیست. ولی مشاهدات ما نشان می‌دهد که این ادعا دور از واقعیت بوده و مدعیان این اتفاق، معمولا دچار اشتباهاتی می‌شوند که باعث می‌شود تا از ثبت سفارش عقب بمانند و امکان خرید محصولات این خودروساز را نداشته باشند. برای مشاهده 6 نکته موثر در ثبت سریع سفارش اینجا کلیک کنید.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

2 دیدگاه
 1. ناشناس می گوید

  اتفاقا در مرد ثبت سفارش در خودرو سازی ایران خودرو مردم درست می گویند و شک نکنید .
  چون عده ای با داشتن نت پرسرعت مخصوصا ادارات سریع السیر ثبت نام می کنند و از بعضی ها هم بابت ثث

   
 2. ناشناس می گوید

  اتفاقا درست می گویند مردم و شک نکنید خصوصا در رابطه با ایران خودرو

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.