Take a fresh look at your lifestyle.

10 خودروی سریع، متفاوت و خوش‌قیمت برای شما

شاید تاکنون در زندگی خود تنها با یک خودرو کسالت بار رانندگی کرده‌اید. خب، احتمالا وقت آن است که در زندگی خود تغییراتی را ایجاد کنید! یکی از این تغییرات می‌تواند ماشین شما باشد.

ممکن است چون اطلاعاتی از خودرو نداشته و یا تاکنون دنبالش نبوده باشید، به این موضوع نیز فکر نکرده‌اید؛ اما احتمالا با خود فکر می‌کنید که پول خرید یک خودروی هیجان انگیز را ندارید. نگران نباشید، ما به شما پیشنهاد خرید یک فراری گران قیمت را نمی‌دهیم.

ماشین‌هایی که به شما معرفی می‌کنیم، می‌توانند یکی از بهترین تجربه‌ها برای رانندگی باشند و یک آخر هفته رویایی را برای شما رقم بزنند. این نمونه‌های بسیار خوش قیمت بوده و تعمیر آن‌ها نیز بسیار راحت است. بسیار راحت در دسترس بوده و در صورت خسته شدن از آن می‌توانید همانند آب خوردن آن را بفروشید.

شاید با یک‌بار نشستن پشت فرمان این چنین خودروهایی، معتاد آنان شوید! با چرخان باشید.

  • Mazda Miata

مهم نیست که چه سالی اقدام به خرید این خودرو می‌کنید. بدون شک همیشه برنده‌اید! این مزدای قدیمی قیمت پایینی دارد. شاید باورش سخت باشد اما شما به راحتی خرید یک پاکت میوه می‌توانید این ماشین را خریداری کنید. قطعات این ماشین به اندازه کافی در بازار موجود بوده و نگرانی از بابت تعمیر آن نیز وجود ندارد.

اگر دوست دارید یک سفر سریع و رانندگی هیجان انگیز را تجربه کنید، این ماشین برای همین کار تولید شده است. به ظاهرش نگاه نکنید. این مزدا می‌تواند لحظات غیر قابل پیش بینی را برای شما رقم بزند.

1437141368-syn-pop-1

  • Toyota MR2

اگر از مزدا میاتا خوشتان آمده اما ظاهرش را دوست ندارید، خب، هیچ مشکلی نیست! این تویوتای قدرتمند کنار شماست. این همان مزداست اما با موتوری قوی‌تر! خودرویی جذاب، با قطعات فراوان و در دسترس که هرگاه تصمیم بگیرید می‌توانید با سرعتی بی‌نظیر با آن رانندگی کنید.

toyota

  • Fiesta St

اگر به دنبال یک خودروی جدید هستید و می‌خواهید با خانواده و دوستان‌تان به گردش و تفریح بروید، باید به سراغ Fiesta St بروید. این ماشین به قدر کافی فضا داشته که می‌تواند خود، دوستان‌تان و کلی وسیله دیگر را در آن جای دهید. این ماشین سریع دارای گارانتی نیز بوده و این خبری خوش برای شماست.

Fiesta St

  • Subaru WRX

یک خودروی بی‌نظیر دیگر! سریع‌تر از چیزی که فکرش را می‌کنید. مدل‌های قدیمی سوبارو ارزان قیمت هستند و البته بسیار قابل اعتماد! اگر یک نمونه خوب این مدل را پیدا کردید، در خرید آن شک نکنید. به هیچ وجه از خرید این سوبارو پشیمان نخواهید شد.

Subaru WRX

  • Nissan 240 SX

اگر تاکنون مسابقات Drift را دیده باشید، بدون شک یکی از آن‌ها Nissan 240 SX بوده است. مدل کار کرده این ماشین بی‌نظیر خیلی سخت پیدا می‌شود؛ اما اگر پیدا شود دیگر هیچ کمبودی وجود ندارد. اگر یک‌بار پشت فرمان این خودرو بنشینید، نظرتان در مورد همه چیز عوض خواهد شد.

Nissan 240 SX

  • BMW 330i

یک انتخاب بسیار خاص! در صورتی که E46 BMW330i را تهیه کنید، می‌توانید در خصوص همه چیز مطمئن باشید، چون یک خودروی خانواده را خریده‌اید. این خودرو در کنار تمام ویژگی‌هایش، قطعات گران قیمتی دارد و در صورت نیاز به تعمیر باید دست به جیب شوید! البته مطمئن باشید که 330i دیر به دیر خراب می‌شود! شک نکنید.

BMW 330i

  • Honda Civic Si

بازهم یک انتخاب خاص! اگر تصمیم به خرید یک Civic کمپانی هوندا را دارید، پیشنهاد ما خرید یک کوپه نسل ششم و یا یک هاچ بک نسل هفتم آن است. هر دو مدل ذکر شده از موتورهای پر قدرتی بهره می‌برند و سیستم دنده آن‌ها دستی است.

Honda Civic Si

  • Dodge SRT-4

یکی از بهترین تولیدات کمپانی Dodge! محصولی به شدت سریع و قدرتمند که شما را متعجب خواهد کرد. این خودرو می‌تواند برای استفاده روزانه شما عالی بوده و در سفرهای برون شهری نیز یک راحتی بی‌نظیر را به شما هدیه کند!

Dodge SRT-4

  • Chevy Camaro

این خودرو برای سال‌ها تولید شده و به همین دلیل قطعات آن به طور کامل وجود دارد. بنابراین از قیمت خوبی نیز برخوردار است. خودرویی بسیار خوب برای مسافرت و انجام امور روزانه و البته در کنار آن تجربه یک سرعت بی‌نظیر!

Chevy Camaro

  • Porsche Boxter

اولین باکستر پورشه واقعا خودروی بی‌نظیری است و قیمت آن نیز برای تهیه اصلا زیاد نیست! با خرید این خودرو می‌توانید یک آخر هفته جذاب و سریع را تجربه کنید. البته قطعات این خودرو بی‌نظیر واقعا گران است. بالاخره این پورشه است و همه چیزش خاص!

1437141391-syn-pop-10

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.