Take a fresh look at your lifestyle.

فراری به دلیل مشکل کیسه هوا 2600 خودرو را فراخوانی می‌کند!

Takata یک کمپانی است که در زمینه کیسه هوا، کمربند ایمنی و دستگاه‌های این چنینی فعالیت می‌کند و اخیرا گویا چندان که باید نمی‌تواند نیاز‌های مشتریانش را برطرف سازد و چندین خودروساز را درگیر خود ساخته است. تاکنون میلیون‌ها خودرو به همین دلیل فراخوانی شده‌اند تا کیسه هوای آن‌ها تعویض و چک شود.

Ferrari

بسیاری از کمپانی‌های تولید کننده خودرو بر این باور هستند که برخی از کیسه هواهای شرکت Takata به خوبی بر روی خودرو مستقر نمی‌شود و این موضوع ممکن است کاربران را با آسیب‌هایی مواجه سازد و اکنون کمپانی فراری نیز دیرتر از سایر شرکت‌ها در این زمینه دست به کار شده است ولی دلیل دیگری برای موضوع کیسه‌های هوا برای فراخوانی خودرو‌های خود دارد. این مشکل که به کیسه هوای سمت راننده مربوط می‌شود گویا دلیلی در حین نصب دارد و زوایه آن درست تنظیم نشده است و چنین مشکلی در هشت مدل جدید این کمپانی به چشم می‌خورد.

علاوه بر زاویه نادرستی که کیسه هوا در این هشت مدل از فراری دارد، گویا لایه چرمی چسبانده شده بر روی آن نیز دارای مشکلاتی است و به شکل درستی چسبانده نشده است و شاید این باعث ایجاد صدمه دیدن راننده شود.

همان طور که مطالعه کردید دلیل فراری با دلایلی که سایر کمپانی‌ها از Takata داشتند متفاوت است و انتظار می‌رود که از 30 جولای (8 مرداد) فراخوانی خودرو‌های مورد نظر توسط فراری انجام شود و حدود 2600 خودرو از سرتاسر جهان فراخوانی خواهند شد که 814 دستگاه در آمریکا قرار دارد.

خودرو‌های 458 italia، Spider، Speciale A، Speciale، California T، FF،‌ F12 Berlinetta و LaFerrari از تاریخ 19 دسامبر 2014 تا 29 آوریل 2015 فراخوانی می‌شوند. فراری نیز در خصوص این مشکل به بلومبرگ چنین گزارش داده است:

مشکل به یک قطعه درون کیسه هوا مربوط می‌شود که فراری سریعا خودرو‌هایی را که این مشکل را داشتند فراخوانی می‌کند و کیسه هوای آن‌ها را با یک قطعه منطبق جایگزین می‌نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.