شرایط فروش سه روزه سایپا منتشر شد + جزئیات کامل

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای جدیدترین شرایط فروش محصولات خود را اعلام کرد. این طرح فروش به صورت سه روزه اجرا می‌شود و مبالغ بعد از قرعه‌ کشی از برندگان گرفته خواهد شد.

نکات قابل توجه

فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۲۹ تیرماه ۹۹ آغاز می‌شود و مهلت ثبت نام متقاضیان سه روز در نظر گرفته شده است.‌

افراد خواستار خودروهای سایپا می‌توانند از ساعت 10 صبح امروز یکشنبه 29 تیرماه به‌مدت سه روز و به‌صورت شبانه‌روزی با ورود به سایت اینترنتی فروش محصولات به نشانی saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

گفتنی است متقاضیانی که در طرح خرداد و تیرماه سال جاری جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده و از منتخبان طرح‌های مذکور نبوده‌اند، نیاز به دریافت کد کاربری و رمز عبور مجدد ندارند.تصویر فروش

محصولات و قیمت آن‌ها

سه خودروی سایپا در این طرح عرضه می‌شود و ثبت نام برای خودروهای شاهین، کوییک- اس و ساینا- اس انجام خواهد شد.

قیمت نهایی خودروها در طرح پیش‌فروش مذکور در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان مشخص خواهد شد.

مبلغ پیش پرداخت و موعد تحویل

هیچ گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت، تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌کشی اخذ نخواهد شد و پس از قرعه کشی خودرو شاهین با پیش‌پرداخت ۸۰ میلیون تومان، کوییک- اس با پیش‌پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و خودرو ساینا- اس با پیش‌پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عرضه خواهند شد.

زمان تحویل خودروها هفته چهارم شهریور و مهر سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

سود مشارکت و انصراف

سود مشارکت برای سایپا شاهین شش درصد و برای خودروهای کوییک‌اس و ساینا‌ اس شش و نیم درصد خواهد بود.

سود انصراف برای خودروی شاهین سه درصد و برای خودروهای کوییک‌اس و ساینا‌ اس سه و نیم درصد خواهد بود.

نگاهی به کوییک S ( اس ) محصول جدید سایپا - حامد محمدی
کوییک S ( اس )

مهلت واریز و شرایط ثبت نام

پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، منتخبان باید ظرف مدت ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه علی‌الحساب پیش‌پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند و در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، ثبت‌نام اولیه متقاضی منتخب‌شده ابطال خواهد شد.

در این طرح نیز همه محدودیت‌های قبلی همچون محدودیت کد ملی، داشتن حداقل ۱۸ سال سن و برخورداری از گواهینامه رانندگی خودرو، عدم امکان صلح و ممنوعیت انتقال خودرو به‌صورت وکالتی و نداشتن سابقه ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو در ۴۸ ماه گذشته نزد سایپا و ایران‌خودرو برقرار است.

متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت اقدام به ثبت‌نام، ضمن لغو ثبت‌نام آنان، تا سه سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش دو شرکت سایپا و ایران‌خودرو را نخواهند داشت.

شماره تلفن همراه، شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد.

کد پستی متقاضی ثبت‌نام کننده و کد نمایندگی انتخابی باید از یک استان باشد.

قرعه کشی و اسامی برندگان

در صورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت‌سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت‌بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.

فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف ۳ روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.