Take a fresh look at your lifestyle.

ایده خنده‌دار هوندا؛ استفاده از اموجی‌ها به جای پلاکهای سنتی!

ADS B1

هوندا در حال برنامه‌ریزی و تلاش برای گرفتن مجوزهای مربوطه برای خودروهای خود در انگلستان است؛ تا بتواند به جای پلاکهای سنتی پیشین، از پلاک‌هایی با اموجی‌  یا همان شکلک ها و المانهای اینترنتی در خودروهایی مانند Civic R استفاده کند.

در حقیقت کمپانی هوندا با انجام یک نظر سنجی متوجه شد که 96 درصد افراد زیر 30 سال ترجیح می‌دهند که به جای پلاکهای سنتی از اموجی‌ها استفاده کنند. این تحقیقات نشان داده است که 97 درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی، برای ابراز احساسات خود در شبکه های اجتماعی، از اموجی استفاده می‌کنند.

honda-emoji-license-plate

باشگاه هواداران کمپانی هوندا در انگلستان، در طی بیانه‌ای ضمن ابزار علاقه نسبت به استفاده از اموجی‌ها به جای پلاکهای سنتی؛ این اقدام را بسیار هیجان‌انگیز و سرگرم کننده دانسته، که این امکان را فراهم می‌کند که مشتریان هوندا، با سفارشی کردن خودروی خود و استفاده از اموجی‌ها، بازتابی از شخصیت و زندگی خود را ارائه دهند.

این باشگاه در ادامه گفته است:«هوندا نوآوری را باور دارد و مطمئن باشید که این اقدام، از سوی بیشتر مصرف کنندگان جوان مورد استقبال قرار می‌گیرد و آنها با استفاده از اموجی‌های محبوب ارتباط برقرار می‌کنند.»

البته به نظر می‌رسد که این خبر و متن بیانه منتشر شده از سوی هواداران هوندا، چیزی جزء دروغ آوریل نباشد! ما که آن را جدی نمی‌گیریم!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.