آغاز تحویل اولین سری از خودرو سایپا ساینا پلاس + تصاویر

اواخر سال 98 بود که سایپا با پیش فروش محصولات سری پلاس خود مانند (ساینا پلاس، تیبا پلاس و …) و همچنین بدون معرفی رسمی و غیر رسمی این محصولات، انتقاداتی توسط مردم و مشتریان ایجاد شد.

حال پس از انواع کش و قوس، تولید این خودرو پس از انواع تاخیر، در شرکت سایپا سیتروئن و یا همان سایپا کاشان سابق شروع شده است. اما امروز شاهد آغاز تحویل اولین سری این خودرو هستیم. حال تصاویری از برخی نسخه ساینا پلاس (آپشنال) بدستمان رسیده که بر این این حرف، صدق کرده است.

اما بهتر است بدانید که در نمونه نهایی و یا همان تجاری، جلوپنجره خودرو به رنگ مشکی در آمده و همچنین دیگر خبری از رینگ در ساینا پلاس نیست و همچنان در ساینا شاهد استفاده از قالپاق هستیم. قابل ذکر است که چراغ جلو ساینا آپشنال نیز تغییر کرده و از مدل چراغ ساینا به مدل چراغ کوئیک تبدیل شده است. تنها تفاوت این دو چراغ در مشکی بودن پس زمینه چراغ کوئیک ختم شده است.

امکانات نهایی و جدید خودرو ساینا آپشنال به شرح ذیل است:
– نمایشگر 7 اینچی به همراه نویگیشن
– دوربین دید دنده عقب به همراه سنسورهای هشدار دهنده موانع در قسمت عقب خودرو
– تریم داخلی و روکش صندلی ها به صورت چرمی
– دستگیره های آسان بازشو
– شیشه های دودی
– کفپوش کابین و صندوق عقب
– سپر جلو و عقب دو رنگ
– کاسه چراغ های کوئیک با پس زمینه مشکی
– غربلیک فرمان به صورت دی کات (D- CUT)
– کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان
– و …


این نمونه از ساینا فقط از نظر امکانات و برخی جزئیات نسبت به ساینا معمولی تفاوت داشته و از نظر فنی هردو با هم یکسان بوده و دارای موتور 1.5 لیتری تنفس طبیعی 8 سوپاپه است که با اتصال به گیربکس 5 سرعته دستی، قادر به تولید 87 اسب بخار، قدرت و 128 نیوتن متر، گشتاور است.

سایپا در این مدت به خصوص پس از تحریم ها و مشکلات به وجود آمده، همواره سعی کرده است که نمونه های ارتقاء یافته (از نظر آپشنی) از محصولات خود را به مردم عرضه کند، اما همواره برخی از مردم و مشتریان این شرکت، از قدیمی بودن طراحی و کم کیفیت بودن داشبورد برخی محصولات این شرکت، انتقاد داشته و امید است که شرکت سایپا با تدابیر جدید مدیرعامل کنونی این شرکت، این مشکلات را در آینده کوتاه برطرف سازند.

در زیر برخی تصاویر تحویلی سایپا ساینا پلاس (آپشنال) قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.