مکمل بنزین
برگزیده‌هاخبرداخلیشرایط فروش

شرایط فروش فوق‌العاده محصولات پرتیراژ شرکت ایران خودرو اعلام شد + محدودیت‌ها

گروه صنعتی ایران خودرو، شرایط فروش فوق‌العاده برخی از محصولات خود را اعلام کرد. این شرایط فروش که قرار است از روز سه شنبه مورخ 99/07/22 آغاز شود، تا روز پنجشنبه مورخ 99/07/24 ادامه خواهد داشت. در این شرایط فروش که شرکت ایران خودرو اعلام کرده، چهار خودرو پارس بنزینی، پژو 206 صندوقدار، پژو 207 دستی (فرمان هیدرولیک) و سمند LX قابل درخواست بوده و درصورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان می‌توانند تا خودرو را با قیمت مصوب و قطعی خریداری کنید.

در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو هیچگونه سود مشارکت و یا سود انصرافی در نظر گرفته نشده است.

در شرایط فروش مذکور، قیمت پژو پارس بنزینی، حدود 97 میلیون و 746 هزار تومان، خودرو پژو 206 صندوقدار با قیمت 104 میلیون و 797 هزار تومان، همچنین پژو 207 دستی نیز با قیمت 121 میلیون و 65 هزار تومان و در آخر نیز خودرو سمند Lx با قیمت 93 میلیون و 605 هزار تومان به‌فروش خواهد رسید. البته بهتر است بدانید که موعد تحویل هر چهار خودرو، حداکثر 90 روز ذکر شده است.

همچنین شرکت ایران خودرو بیان کرده که لازم نیست در این شرایط فروش، وجهی را به شرکت واریز کنید و همچنین در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

همچنین در این شرایط فروش نیز برخی محدودیت‌هایی نیز فعال بوده که میتوانید در زیر مطالعه فرمائید.

1. به هر كد ملی فقط یك دستگاه خودرو تعلق خواهد گرفت.

2. متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) خواهد بود.

3. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شركت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه است.

4. امكان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وكالتى مطابق با مصوبات كمیته خودرو تا یک سال وجود ندارد.

5. متقاضی باید در هنگام ثبت درخواست، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از كارت بانكی که به نام خودش است، برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

6. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

7. كد نمایندگی كه در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب خواهد شد، باید با آدرس و كد پستی متقاضی در یك استان قرار داشته باشد.

8. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه كشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

9. گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل شده و در مراجعه به نمایندگی كاركرد حداقل 1،000 كیلومتری خودرو نیز الزامی است.

10. سند و فاكتور فروش خودرو تا پایان مدت یك ساله رهن، نزد شركت ایران خودرو باقى مانده و پس از تسویه حساب مشترى و فك رهن تحویل مشتریان خواهد شد.

شما مخاطبین پایگاه خبری چرخان می‌توانید علاوه بر مشاهده شرایط فروش منتشره توسط شرکت ایران خودرو، برای اطلاع از هر نوع اخبار به وبسایت این شرکت مراجعه کنید.

 

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا