ام‌وی‌ام X22 با تغییرات جدید وارد بازار شد!

از یک هفته پیش و با آغاز فرآیند تحویل محصولات شرکت مدیران خودرو، بسیاری از این خودروها با تغییری همراه شدند. در این قسمت قرار است تا با تغییری که در این دوره برروی خودرو X22 انجام شده است، آشنا شده و دلایل این تغییر را به شما مخاطبین عزیز بگوییم.همانطور که در تصویر بالا مشاهده کردید، رینگ خودرو X22 در نسخه دنده اتوماتیک و دستی در تولیدات جدید، نسبت به گذشته تغییر کرده و بسیار زشت تر از رینگ قبلی بنظر رسیده است. همچنین گویا اندازه این رینگ نسبت به گذشته نیز کمتر شده است. اما باتوجه به این اقدام شرکت مدیران خودرو که بعد از حدود 4 سال از عرضه X22، چرا اکنون این اقدام را انجام داده است؟!

در تحقیقاتی که توسط پایگاه خبری چرخان صورت گرفت، چندین احتمالات مطرح شد که این احتمالات به شرح ذیل است:

  • واردات قطعات توسط شرکت مدیران خودرو، بسیار سخت‌تر از گذشته شده است.
  • باتوجه به ارزبری زیاد قطعات و اینکه شرکت مدیران خودرو درصد داخلی سازی محصولات خود را بسیارکم انجام داده است، وزارت صمت دستور داخلی سازی بیشتر این محصولات را به شرکت مذکور داده است.
  • گویا آخرین سری خودروهای سری X22 در حال تولید است و بزودی نسخه فیس لیفت جایگزین نسخه فعلی خواهد شد.

باتوجه به برخی شواهد، گویا احتمال آخری که در بالا ذکر شد، بسیار قوی‌تر از سایر موارد بوده و اینکه احتمالا شرکت مدیران خودرو در آخرین سری خودرو X22، با مشکل کمبود قطعه رینگ مواجه شده و بنا به دلایلی، تامین این قطعه را از داخل کشور انجام داده است.

اما هرچه که باشد، این امر باعث شد تا برخی از مشتریانی که این خودرو را به تازگی تحویل گرفتند، اقدام به تعویض این رینگ با نسخه قبلی و… کرده که باعث ایجاد برخی هزینه اضافه برای این اشخاص شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.