مکمل بنزین
خبر

رکورد تولید روزانه ایران خودرو شکسته شد

گروه صنعتی خودروسازی ایران‌خودرو با همدلی و همراهی مجموعه سازندگان و تأمین‌کنندگان،‌ در شرایط سخت تحریم و بیماری کرونا، در روز گذشته موفق به تکمیل نزدیک به پنج هزار دستگاه خودرو در یک روز شد که رکوردی بی‌سابقه در تاریخ این گروه خودروسازی به‌حساب می‌آید.

ایران‌خودرو با همکاری و همت مجموعه سازندگان، موفق شد در سیزدهم آذرماه، رکورد جدیدی را ثبت کرده و تعداد خودروهای تکمیل‌شده و آماده عرضه به مشتریان را به عدد 4796 برساند.
در این روز مدیران و کارگران متعهد این مجموعه در سایت مرکزی و سایت‌های تولیدی استانی در محل کار حضور داشتند و با تأمین و ارسال قطعات توسط سازندگان در شرایط نامساعد آب و هوایی، این رکورد را به ثبت رسانده‌اند که آمار عجیب و خارق‌العاده‌ای آن‌هم در سایه تحریم‌ها به‌حساب می‌آید.
در حال حاضر، آهنگ تولید در گروه صنعتی ایران‌خودرو، شتاب گرفته و با حمایت‌های لازم از سوی نهادهای مرتبط، اهداف تعیین‌شده در سال جهش تولید محقق خواهد شد.
در ابتدای هفته گذشته رکورد تولید روزانه به دو هزار و 950 دستگاه رسید و در پایان این هفته نیز رکورد تجاری‌سازی شکسته شد.

در همین حال، تعداد تعهدات معوق به مشتریان نیز کاهش چشمگیری داشته و از حدود 200 هزار دستگاه سال گذشته به 36 هزار دستگاه رسیده است. بیش از 30 درصد از معوقات مربوط به تولیدات مشترک با شرکت‌های خارجی بوده که این بخش نیز با اجرای طرح‌های تبدیل به محصولات ایران‌خودرو که با رضایت مشتریان خواهد بود، تا پایان سال به صفر خواهد رسید. در حال حاضر میانگین تأخیر در ایفای تعهدات به کم‌تر از دو ماه رسیده و با این روند، به روز آوری آن در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

مجموعه کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو تمام همت خود را در مسیر تحقق اهداف تعیین‌شده برای رونق و جهش تولید به‌کار گرفته‌اند،‌ تا بتوانند با افزایش عرضه خودرو، وضعیت بازار را از تلاطم خارج کرده و دستیابی مشتریان و حواله داران به خودرو را تسهیل بخشند. با ادامه روند موجود، یقیناً اهداف تعیین‌شده تولید زودتر از موعد محقق خواهد شد.

علی اکبر گل‌محمدی

ایدی اینستاگرام برای ارتباط بامن: aliakbar.golmohamadi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا