مکمل بنزین
گوناگونخبرشرایط فروش

کرمان موتور شرایط فروش جدید جک S3 را همراه با افزایش قیمت اعلام کرد

تنها یک هفته از شرایط فروش قبلی جک S3 میگذرد که شرکت کرمان موتور، صبح امروز با اعلام شرایط فروش جدید، قیمت این خودرو را حدود 10 میلیون تومان افزایش داده است. براین اساس و باتوجه به بخشنامه ارسالی، ثبت‌نام خودرو مذکور از 30 فروردین آغاز شده و تا 15 اردیبهشت ماه، ادامه خواهد داشت.

اما براساس شرایط فروش منتشره، قیمت خودرو S3 در این دوره از شرایط فروش کرمان موتور، بصورت قطعی 509 میلیون تومان بوده و از سود مشارکت و دیرکرد خبری نیست. زمان تحویل خودرو، 45 روز کاری بوده و در صورت تاخیر در تحویل، 1 درصد بصورت ماهیانه جریمه پرداخت خواهد شد. لازم به ذکر است که طیف رنگ جک S3 در این دوره از فروش، فقط سفید و مشکی است.

اما جدا از فروش نقدی جک S3، شرکت کرمان موتور شرایط فروش اقساطی را نیز برای این خودرو اعلام کرده و افراد می‌توانند در مدت 12 الی 36 ماه، اقساط خودرو خریداری شده را پرداخت کنند. البته قبل از آن باید پیش پرداخت 250 میلیون تومانی را در ابتدا پرداخت کنند که مجاز به ثبت‌نام باشند. بهتر است بدانید که مانند فروش نقدی، در شرایط فروش اقساطی هم طیف رنگی همان سفید و مشکی بوده و مدل سال S3 نیز برای سال 1400 خواهد بود.

همچنین اقساط بصورت هر سه ماه، یک چک محاسبه خواهد شد. سند خودرو نیز تا پایان اقساط، در نزد شرکت خواهد بود. زمان تحویل هم همچنان 45 روز کاری خواهد بود.

شما مخاطبان پایگاه خبری چرخان، می‌توانید در ذیل تصویر شرایط فروش منتشره توسط شرکت کرمان موتور را مشاهده کنید.

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا