Take a fresh look at your lifestyle.

پورشه کاین کوپه جدید با استایل تایکان عرضه خواهد شد

صاحب‌نظران پورشه در سرتاسر جهان ممکن است شاسی‌بلند کاین را تحقیر کنند و از وجود کاین کوپه متنفر باشند، اما شکی وجود ندارد که این شاسی‌بلندهای لوکس اسپرت موفقیت‌ زیادی در فروش داشته‌اند. اضافه شدن مدل‌های هاردکور مانند توربو GT که رکوردشکن است نیز صاحب‌نظران را عصبانی کرده، اما نمی‌توان انکار کرد که این یک خودروی تحسین برانگیز است.

اگر هنوز نمی‌توانید بپذیرید که کاین شایستگی جایگاه خود در خط تولید پورشه را دارد، این چیزی است که باید به تنهایی با آن کنار بیایید چرا که این خودروساز مستقر در اشتوتگارت در حال حاضر بر روی نسخه‌های فیس لیفت شده SUV اصلی و همتای کوپه‌اش کار می‌کند. مورد دوم به تازگی توسط عکاسان ما مشاهده شده است و اگرچه هنوز نسبت‌های بدنه آن کمی ناخوشایند است، اما قطعاً از مدل فعلی زیباتر خواهد بود.

قبلاً تصاویری از برادر کوچک کاین که Macan نام دارد دیده‌ایم. با توجه به آن‌ها، ما متوجه شدیم که Macan EV چراغ‌هایی شبیه به چراغ‌های تایکان چهاردرِ برقی داشت. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که همه پورشه‌هایی که قرار است در آینده تولید شوند، تحت تأثیر نشانه‌های ظاهری آن خودرو، قرار بگیرند؛ چه برقی باشند چه نه. کاین کوپه جدیدی که در اینجا می‌بینید نیز تیزتر می‌شود و چراغ‌های جلوی کوچک‌تر و مربعی‌تر به جذابیت بخش جلویی آن خواهند افزود. در مورد طراحی سپر، به نظر می‌رسد که این کمپانی تنها به تغییرات جزئی جلوپنجره بسنده می‌کند. کاپوت تغییر داده شده تا با شکل جدید چراغ جلو مطابقت پیدا کند، تمام تغییرات این خودرو در قسمت جلویی همین خواهد بود. با این حال، قسمت عقب تغییرات عمده‌ای پیدا کرده است.

به عنوان بخشی از تصمیم پورشه برای یکسان سازی تمام مدل‌هایش، کاین برای اولین بار از چراغ‌های عقب پیوسته بهره خواهد برد. طرح چراغ‌های عقب بلند، باریک و افقی در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار بوده‌اند. البته، لازم به ذکر است که تنها تعداد کمی از کمپانی‌ها توانسته‌اند به خوبیِ پورشه از این چراغ‌ها استفاده کنند. همانطور که در این عکس‌ها می‌بینید، چراغ‌های عقب با نوارهای ساده‌ای که در یک 911 می‌بینید بسیار تفاوت دارند. امیدواریم که پورشه در قسمت عقب بیش از حد تغییر ایجاد نکند، البته، تجربه به ما ثابت کرده که پورشه به طور مداوم ظاهر کاین را در طول سال‌ها بهبود بخشیده است، همانطور که پانامرا را ارتقا بخشیده است. در نتیجه، ما مطمئن هستیم که کاین کوپهِ به روز شده، بهترین نمونه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.