معرفی برند جدید GAC و هوندا

در ۲۹ مارس و در کنفرانسی، برند مشترک الکتریکی شرکت خودروسازی چینی گک و کارخانه ژاپنی هوندا معرفی شد. گک هوندا برند الکتریکی خالص خود را با نام e:NP معرفی کردند که در چینی با نام  Ji Pai نامیده می‌شود. علاوه‌بر‌این اولین مدل الکتریکی خالص گک هوندا  e:NP1 ، با نام چینی  Ji Pai 1 نامیده شد. این شرکت جدید، بیشتر، بازار اس‌یو‌وی‌ها را هدف قرار داده است که بنا دارد محصولاتش را بر مبنای ساختار معماری e:N F طراحی و روانه بازار کند.

بر اساس گزارشات، حرف e در e:np نشانگر energize power و electric power f بوده و حرف N نشان‌دهنده NEW و Next evolution و حرف P نشان‌دهنده Prime extreme است.

همچنین هوندا اطلاعاتی از محصول e:NP1 تولید چین را معرفی کرد. این خودرو توسط تیم طراحی چین، تکمیل شده است و این تیم نقش مهمی در روند توسعه خودرو ایفا کرده است. e:NP1 دارای یک شبیه‌سازی امواج صوتی است که توسط هوندا طراحی شده است. هوندا اعلام کرده است که تا سال ۲۰۲۵ هر سال، یک مدل الکتریکی با نام تجاری  e:NP معرفی و عرضه خواهد کرد.

همچنین قرار است کارخانه انحصاری مربوط به تولید این محصولات، تا سال ۲۰۲۴ تکمیل و به بهره‌برداری برسد. بنابر گزارشات قرار است که شبکه 5G را به‌طور کامل اعمال شود و در‌کنار آن تعداد زیادی از نو‌آوری‌های هوشمند هم معرفی شود. این برند، به‌طور کامل از تلفیق آنلاین و آفلاین استفاده می‌کند و کاربران آنلاین می‌توانند به‌صورت آنلاین به مشاهده خودرو بپردازند و از طریق اپلیکیشن، سفارشات خود را تکمیل کنند.

این اخبار در حالی منتشر می‌شود که در همین اواخر، شاسی‌بلند بلند تمام الکتریکی دانگ‌فنگ هوندا با نام رسمی e:NS1 در بازه قیمتی ۱۸۰۰۰۰ الی ۲۱۰۰۰۰ یوان پیش‌فروش شد. این خودرو هم بر‌مبنای ساختار معماری e:N F  یک الکتریکی خالص، طراحی و عرضه شده است.در‌واقع می‌توان گفت، این خودرو به‌نوعی خواهر مدل e:NP1 گک هونداست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.