Take a fresh look at your lifestyle.

سی و ششمین شرایط فروش فوق‌العاده برخی محصولات ایران خودرو اعلام شد!

دقایقی پیش، گروه صنعتی ایران خودرو سی و ششمین شرایط فروش فوق‌العاده برخی از محصولات جدید خود را اعلام کرد. این شرایط فروش که قرار است از روز سه‌شنبه مورخ 1401/01/30 آغاز شود، تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 1401/02/01 مهلت خواهد داشت.

در این شرایط فروش که شرکت ایران خودرو اعلام کرده، خودروهای پژو پارس سفارشی مجهز به موتور XU7 پلاس، پژو پارس مجهز به موتور TU5، رانا پلاس و در آخر هم رانا پلاس سقف شیشه ای مجهز به گیربکس 6 سرعته دستی قابل درخواست بوده و درصورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان می‌توانند خودرو را با قیمت مصوب و قطعی خریداری کنند.

لازم به ذکر بوده که ایران خودرو شرایط فروش فوق العاده محصولات خود را ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اعلام نموده که جهت اطلاع بیشتر، برروی لینک زیر کلیک فرمایید:

چهارمین شرایط فروش محصولات ایران خودرو ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اعلام شد!

در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو هیچ‌گونه سود مشارکت و یا سود، انصرافی در نظر گرفته نشده است. فقط درصورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل 36 درصد سالیانه (3 درصد ماهیانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و پرداخت خواهد شد. البته بهتر است بدانید که موعد تحویل سه خودرو مذکور، سه ماهه ذکر شده است. در این شرایط فروش، نیاز به پرداخت وجه اولیه وجود ندارد و در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان به مدت 3 روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

تصویر شرایط فروش

اما در این شرایط فروش ایران خودرو، همچنان روند ثبت‌نام خودرو مانند گذشته بوده و مشتریان در صورت داشتن شرایط اولیه، باید مرحله ابتدایی ثبت‌نام را به‌ صورت اینترنتی انجام دهند. بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام، در صورت برنده شدن افراد در قرعه‌کشی نهایی، این امکان فراهم می‌شود تا وجه کامل خودرو را به حساب ایران‌خودرو واریز کنند. لازم به ذکر است که سندهای خودروها دیگر در رهن خودروسازان نبوده و آزاد می‌باشند.

برای آگاهی از محدودیت های موجود در ثبت نام، برروی این جمله کلیک فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.