مکمل بنزین
خبرداخلیشرایط فروش

شرایط پیش فروش برخی محصولات اقتصادی سایپا اعلام شد!

به تازگی، گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش برخی از محصولات خود را اعلام کرد. این طرح‌ که از ساعت 13 روز گذشته (سه‌شنبه) مورخ 1401/02/06 آغاز شود، به مدت 2 روز و به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت.

در این طرح پیش فروش که شرکت سایپا اعلام کرده، 5 خودرو کوئیک دنده ای، کوئیک R مجهز به گیربکس دستی، ساینا S، کوئیک S و در آخر هم خودرو سایپا 151 با موتور M13 قابل درخواست بوده و درصورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان می‌توانند خودرو را با قیمت غیرمصوب پیش خرید کنند. لازم به ذکر است که موعد تحویل تمامی خودروها، به طور میانگین از شهریور الی اسفندماه سال 1401 خواهد بود. درصورت ثبت‌نام و درخواست کمتر از ظرفیت موجود و مشخص، قرعه‌کشی برگزار نخواهد شد.

تصویر بخشنامه

ذکر این نکته مهم است که شرکت سایپا شرایط پیش فروش محصولات خود را ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز اعلام نموده که جهت اطلاع بیشتر، برروی لینک زیر کلیک فرمایید:

شرایط پیش فروش برخی از محصولات سایپا ویژه حمایت از خانواده اعلام شد!

لازم به ذکر است تا سه روز پس از ثبت‌نام متقاضیان در شرایط پیش‌فروش سایپا، مراسم قرعه‌کشی انجام خواهد شد و برندگان این طرح مشخص می‌شوند. از آن تاریخ افراد انتخاب‌شده به مدت 72 ساعت فرصت دارند تا پیش‌پرداخت لازم برای شرکت در شرایط پیش‌فروش سایپا را واریز نمایند.

اما در این شرایط های پیش فروش ها همچنان روند عرضه و ثبت‌نام خودرو مانند گذشته بوده و مشتریان در صورت داشتن شرایط اولیه، باید مرحله ابتدایی ثبت‌نام را به‌ صورت اینترنتی انجام دهند. بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام، در صورت برنده شدن افراد در قرعه‌کشی نهایی این امکان فراهم می‌شود تا ودیعه اول را به‌ حساب سایپا واریز کنند. لازم به ذکر است که سندهای خودروها دیگر در رهن خودروسازان نبوده و آزاد است.

برای اطلاع از محدودیت های موجود در ثبت نام، برروی این جمله کلیک فرمایید!

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا