Take a fresh look at your lifestyle.

نگاهی به FMC M4 و محصولات فردا موتورز در یازدهمین دوره نمایشگاه خودرو اردبیل

ADS B1

یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی و البته رویداد کوچک خودرویی استان اردبیل، از روز گذشته مصادف با چهارم آبان‌ماه سال 1401 آغاز به کار کرد. در این دوره از نمایشگاه خودرو اردبیل، صرفا گروه خودروسازی فردا شرکت کرده و گویا این نمایشگاه بهانه‌ای برای رونمایی از خودرو FMC M4 در یکی از بزرگترین بازارهای محصولات خود بوده است.

اما همانطور که گفته شد، شرکت فردا موتورز در این دوره از نمایشگاه خودرو اردبیل، برای بار چندم از فردا M4 رونمایی کرد. تنها تفاوت این رونمایی‌ها در نمایشگاه های خودرو، در رنگ FMC M4 خلاصه می‌شود. البته باتوجه به اینکه استان اردبیل یکی از بازارهای بزرگ شرکت فردا موتورز محسوب می‌شود، شاهد حضور دو دستگاه M4 در غرفه فردا موتورز هستیم.

باتوجه به درخواست های مکرر شما مخاطبان، در اخبار آتی به مشخصات قطعی فردا M4 برای بازار ایران خواهیم پرداخت…

اما در غرفه فردا موتورز، خودروهای دیگر این شرکت نیز وجود داشتند. یکی از خودروهایی که مورد استقبال مردم قرار گرفته، فردا 511 است. این خودرو که سال گذشته وارد بازار شد، از اواخر همان سال نیز مونتاژش بدلایلی متوقف شد. فردا 511 در اصل همان چانگان آلسوین بوده و باتوجه به اینکه در رده خودروهایی چون تارا، شاهین، دنا پلاس و… قرار می گیرد، اکثر مردم به دنبال اینگونه خودروهایی هستند. البته سدان جدیدی از چانگان نیز به عنوان نمونه وارد کشور شده و صرفا باید صبر کرد و دید تا سرنوشت آن خودرو چه خواهد شد.

شرایط فروش محصولات فوق ویژه نمایشگاه خودرو برقرار است

آن دسته از افرادی که قصد بازدید از این نمایشگاه را دارند، می‌توانند از ساعت 15 الی 21 طی مورخ 4 الی 6 آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی حضور به عمل بیاورند. لازم به ذکر است که نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته اردبیل در ساحل جنوبی دریاچه شورابیل، محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی این استان برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.