Take a fresh look at your lifestyle.

شرایط فروش نقدی و اقساطی 4 خودرو کرمان موتور اعلام شد

براساس آخرین اخبار، شرکت کرمان موتور قصد دارد تا از مورخ 1401/10/10 الی 1401/10/15 فروش نقدی اقساطی 4 محصول کی ام سی J7، جک S5 نیوفیس، جک J4 و کی ام سی T8 را با قیمت مصوب و قطعی برگزار کند. علاوه بر فروش نقدی، اجرا طرح‌های فروش اقساطی باتوجه به کاهش قدرت خرید نقدی مشتریان، می‌تواند در وضعیت بازار خودرو تاثیرگذار بوده و نیاز بخشی از خریداران به خودروهای صفر کیلومتر را به صورت اقساطی تامین نماید.

طرح فروش محصولات کرمان موتور

 

در طرح فروش اقساطی، این‌طور که در بخشنامه ذکر گردیده، محاسبه و پرداخت اقساط بصورت هر سه ماه یک‌بار بوده که برای همین هم از ثبت‌نام کنندگان، چک دریافت خواهد شد. البته قبل از انتخاب مراحل و اقساط بندی، باید در ابتدا پیش پرداخت تعیین شده برای هر خودرو را پرداخت کنند که مجاز به ثبت‌نام باشند.

لازم به ذکر بوده که تاریخ اولین موعد وصول چک برای مورخ 1402/04/15 خواهد بود. البته این تاریخ برای سه محصول جک S5، جک J4 و کی ام سی T8 اعلام شده و برای سدان کی ام سی J7، تاریخ 1402/05/10 خواهد بود. در این دوره از شرایط فروش اعلامی شرکت کرمان موتور، زمان تحویل هرچهار خودرو 90 روز کاری خواهد بود.

لازم به ذکر است که مدل سال تمامی خودروهای موجود در این طرح فروش نیز براساس سال 1402 خواهد بود. سند خودرو نیز تا پایان پرداخت اقساط، در نزد شرکت خواهد ماند. البته بهتر است بدانید که از سود مشارکت و سود انصراف خبری نیست؛ ولی درصورت تاخیر در تحویل خودرو، 3 درصد سود تاخیر به صورت ماهیانه به مشتریان پرداخت خواهد شد.

تصاویر بخشنامه ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.