مکمل بنزین
گوناگونخبر

رونمایی از پیکاپ امداد قدرتمند KMC T8 از سوی کرمان موتور

یکی از محصولات جذاب و قدرتمند کرمان موتور، پیکاپ KMC T8 که اتفاقا استقبال خوبی نیز در بازار از این محصول دو دیفرانسیل شده است. اما به تازگی این پیکاپ جذاب و قدرتمند از سوی کرمان موتور به عنوان خودروی امداد برای ناوگان امداد این شرکت برگزیده شده است.

ظهر امروز و در محل اصلی شرکت کرمان موتور، فرصتی پیش آمد تا با این محصول جذاب و قدرتمند که حالا برای امداد قرار است استفاده شود دیداری تازه کرده و با بهزاد نجفی؛ مدیر امداد کرمان موتور نیز در این خصوص صحبتی داشته باشیم.

نجفی در خصوص این محصول و انتخاب آن به عنوان خودروی امدادگر اظهار داشت: تعداد 150 دستگاه از خودروی پیکاپ KMC T8 به ناوگان امدادی کرمان موتور افزوده شده است. این 150 خودرو قرار است در سراسر کشور به مردم عزیز و مشتریان کرمان موتور امداد رسانی کنند. وی افزود: هم اکنون و تا پیش از اضافه شدن این پیکاپ ها، مدت زمان انتظار مشتری برای دریافت خدمات در کلانشهرها 40 دقیقه و در جاده ها و بین راه حدود 65 دقیقه است؛ اما بدیهی است که با افزوده شدن این 150 دستگاه، این مدت زمان کاهش محسوسی خواهد داشت.

نجفی ادامه داد: خودروهای جک اس3 و لیفان ایکس 60 از دیگر خودروهای امدادی کرمان موتور هستند که تا امروز نزدیک به 120 دستگاه از آنها در جاده های کشور تردد دارند.

مدیرعامل امداد کرمان موتور  در پایان افزود: مشتریان و مالکان محصولات کرمان موتور می توانند به صورت 24 ساعته با اتصال به شماره تلفن 42724-021 و یا بهره گیری از نرم افزار ویژه امداد کرمان که از تاریخ 15 اسفند ماه در اختیار عموم قرار گرفته است؛ درخواست امداد و خدمات کنند.

وی در پایان اظهار داشت: امدادخودرو کرمان به تمامی محصولات این شرکت یعنی لیفان، جک، هیوندای، کی ام سی و بی وای دی ارائه خدمات داشته و برای مشکلات و معضلاتی که در محل امکان ارائه خدمات وجود داشته باشد، اقدام خواهد نمود. وی افزود که بدیهی است گاهی به دلیل عدم امکان حل مشکل در محل، خودرو مشتری با استفاده از خودرو بر و یا بکسل برای تعمیر به مکانها و تعمیرگاه های مجاز کرمان موتور حمل گردد.

پیکاپ امداد T8

پیپکام امداد T8 کرمان موتور با رنگ مشکی و خطوط زرد رنگ طراحی شده و مهمترین ویژگی آنها در قسمت بار است. این محصول به نسبت دیگر خودروهای امدادی نظیر s3 و x60 از فضای بار بیشتری برخوردار بوده و طبیعتا ظرفیت بیشتری برای حمل قطعات یدکی دارد.

بهره گیری از قفسه بندی های خاص، وجود کشوهای بزرگ و عمیق و تعبیه یک مخزن آب 35 لیتری از مهمترین ویژگی های این خودروی امداد است.

محمد سعید بهمنی

از سال 88 کار خبری رو شروع کردم و از سال 89 در حوزه IT مشغول بودم! چرخان، فرزند اول من و متولد 1394 هست! من فارغ التحصیل روابط بین الملل؛ عاشق ماشین، سرعت و سفر! هر سوالی بودم؛ با افتخاردر خدمتم Email: Saeid.bahmani@gmail.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا