Take a fresh look at your lifestyle.

خودروهای ایکس تریم (XTRIM) برند جدید مدیران خودرو در حال تست دیده شدند

چندی پیش بود که تصاویری از حضور اکسید VX در یکی از نمایندگی‌های مدیران خودرو در استان خوزستان را منتشر کردیم. اینطور که مشخص است، مدیران خودرو برنامه دارد تا محصولات اکسید را با لوگو و برندی متفاوت در بازار ایران عرضه کند.

در همین راستا و در روزهای گذشته، پیجی با عنوان ایکس تریم (XTRIM) در اینستاگرام شروع به کار کرده که باتوجه به شنیده‌های قبلی، مشخص است که مدیران خودرو قصد دارد تا خودروهای اکسید را با این برند وارد کشور کند.

برند ایکس تریم - XTRIM برند جدید مدیران خودرو و اکسید و چری برای بازار ایران
برند ایکس تریم – XTRIM مدیران خودرو

 

اما به تازگی، تصاویر دیگری از خودروهای اکسید TXL و VX بدستمان رسیده که نشان می‌دهد، این خودروها در مقابل یکی از نمایندگی‌های مدیران خودرو پارک شده‌اند. براساس تصاویر، اکسید VX موجود در ایران، متاسفانه دچار حادثه ای کوچکی نیز شده است.

تاکنون خودروهای اکسید LX، TXL و VX برای تست و آزمایش وارد ایران شده‌اند؛ اما هنوز تصویری از وجود خودرو جدید RX در کشور منتشر نشده و معلوم نیست که این خودرو چه زمانی وارد بازار خواهد شد.

اکسید وی ایکس - EXEED VX در حال تست در ایران
اکسید VX در ایران

 

بزودی، خودروهای اکسیدی که برای بازار ایران در نظر گرفته شده‌اند، طی مراسمی در کشور چین، برای برخی از رسانه‌های ایرانی معرفی خواهند شد. اکسید، زیرمجموعه لوکس برند چری بوده و به همین خاطر، محصولات آن، باکیفیت‌تر و لوکس‌تر از خودروهای چری است.

اکسید VX

اکسید وی ایکس همانند برادر کوچک‌تر خود، یعنی تیگو8 پرو مکس، مجهز به یک پیشرانه 2.0 لیتری T-GDI است که با اتصال به گیربکس 7 سرعته DCT، توانایی تولید 250 اسب بخار، قدرت و 390 نیوتن متر، گشتاور را دارد. این خودرو دو دیفرانسیل، رقیب مستقیم کی جی موبیلیتی (سانگ یانگ) رکستون محسوب می‌شود.

اکسید TXL

اکسید تی ایکس ال، در واقع نسخه دیگری از خانواده تیگو8 است. هنوز مشخص نیست که این خودرو با چه پیشرانه ای وارد بازار ایران خواهد شد؛ اما TXL همواره با پیشرانه 1.6 لیتری T-GDI و گیربکس 7 سرعته DCT به برخی از کشورها صادر شده است. این پیشرانه، توانایی تولید 197 اسب بخار، قدرت و 290 نیوتن متر، گشتاور را دارد. این خودرو مجهز به سامانه چهارچرخ محرک است.

2 دیدگاه
  1. خسروزاده می گوید

    بسیار زیبا.ولی خیلی گرون

  2. حبیب نوری می گوید

    مدیران خودرو باید یه فکری به حال موتور ماشین هاش بندازه.همشون ناک میزنن و مشکل دارن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.