Take a fresh look at your lifestyle.

اتوخسروانی، نمایندگی جدید تیگارد را در تهران افتتاح کرد

اتو خسروانی، به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های فروش خودرو در ایران، عصر امروز نمایندگی جدیدی را با برند تیگارد در تهران افتتاح کرد. این نمایندگی در خیابان شریعتی، پایین تر از تقاطع ظفر، پلاک 1254 واقع شده است.

در مراسم افتتاحیه نمایندگی جدید اتو خسروانی، آقای علی خسروانی، مدیرعامل شرکت، در سخنانی گفت: «ما مفتخریم که امروز نمایندگی جدید خود را با برند تیگارد افتتاح می‌کنیم. تیگارد برندی است که با محصولات باکیفیت و قیمت مناسب خود، به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از برندهای محبوب در بازار ایران است.»

آقای خسروانی همچنین گفت: «ما بر این باوریم که محصولات تیگارد می‌توانند نیازهای مشتریان ایرانی را به خوبی پاسخ دهند. این محصولات از طراحی جذاب، امکانات رفاهی و ایمنی کامل و موتورهای قدرتمند برخوردار هستند.»

اتوخسروانی به دنبال گسترش سبد محصولات خود

آقای خسروانی درباره اهداف اتوخسروانی از افتتاح نمایندگی جدید تیگارد گفت: «یکی از اهداف بلند ما این است که سبد محصولات خودمان را برای همه مراجعه‌کنندگان کامل‌تر کنیم. یعنی در سبد محصولات ما برای هر نیازی همه نوع خودرو وجود داشته باشد.»

وی افزود: «اتوخسروانی بنا دارد اگر خودرویی در رده گران قیمت، متوسط و ارزان وارد بازار می‌شود و دارای کیفیت باشد در سبد محصولاتش قرار گیرد. از این رو از ورود هر خودرویی که احساس کنیم نسبت کیفیت به قیمت اش خوب باشد استقبال می‌کنیم.»

آقای خسروانی تصریح کرد: «ما دوست داریم هر مجموعه‌ای که خودروی جدیدی وارد یا مونتاژ می‌کنند در سبد محصولات ما قرار گیرد چرا که مردم به ما اعتماد دارند. از این رو افتتاح نمایندگی تیگارد در این راستا صورت گرفته است.»

وی با بیان اینکه قیمت خودرو تیگارد به نسبت کیفیت اش خوب است، خاطرنشان کرد: «در آینده نزدیک برندهای دیگری از جمله لادا و خودروهای گروه بهمن شامل مونتاژی و وارداتی وارد مجموعه ما خواهند شد. ما درصدد طراحی و اجرا بهترین نوع از خدمات پس از فروش در مجموعه اتوخسروانی خواهیم بود.»

همچنین بهزاد چارده چریک، مدیرعامل سانیار موتور پارسیان، در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایندگی جدید تیگارد در تهران، در گفت‌وگو با خبرنگاران، درباره این افتتاحیه گفت: «نمایندگی‌های ما در سراسر کشور در حال گسترش هستند و محصول جدید ما نیز در نمایشگاه تهران رونمایی خواهد شد.»

وی افزود: «افتتاح نمایندگی تیگارد اتوخسروانی را به فال نیک می‌گیریم. اتوخسروانی یکی از شرکای تجاری خوب ما است و بدون شک حضور محصولات تیگارد در این مجموعه به نفع هر دو شرکت خواهد بود.»

3 دیدگاه
 1. احمد می گوید

  یک دلال خودرو که پادو مافیای خودرو هست نه بیشتر

 2. کیوان می گوید

  ابردلال

  اگر تحریم نبودیم و مثل ادمیزاد هرکمپانی اینجا نمایندگی رسمی داشت اینا در حد دربون پارکینگ هم نمیشدن

  1. علی می گوید

   آفرین دقیقا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.