مکمل بنزین
گوناگونخبر

بازديد سرپرست سازمان تاكسيراني از غرفه كرمان موتور

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران امروز در خلال برگزاري پنجمين نمايشگاه خودرو تهران از غرفه كرمان موتور بازديد كرد.
شادي مالكي سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ظهر امروز به همراه مديران اين سازمان با حضور در غرفه كرمان موتور ضمن بازديد از محصولات اين شركت از سدان برقي KMC J7 كه به تازگي به ناوگان تاكسي راني تهران پيوسته است بازديد كردند.
او در خلال اين بازديد با اشاره به عزم دستگاه هاي مربوط و كرمان موتور براي نقش آفريني در طرح جايگزيني تاكسي هاي تهران با نمونه هاي برقي گفت: با توجه به سياست هاي كلاني كه در كاهش آلودگي هوا و به ويژه كاهش مصرف سوخت در كشور تدوين شده است، نقش خودروسازان داخلي در اجراي اين طرح بسيار اهميت دارد. از اين رو چندي پيشJAC E50A به عنوان يك خودروي پاك به ناوگان تاكسي راني پيوسته است و اميدواريم روند توسعه اين طرح با سرعت و مشاركت دستگاه ها ادامه پيدا كند.
او در ادامه گفت:تلاش ما در تاكسيراني اين است كه بتوانيم اشتياق استفاده از سامانه شهرزاد را افزايش دهيم تا نظم در تردد شهري بهبود يابد.
گفتني است تاکسی‌های برقی JAC E50A از موتور EV به قدرت ۱۴۲ کیلووات بهره مي برند.باتري هاي این خودرو از نوع لیتیوم آهن فسفات هستند كه با ظرفیت ۵۰.۱ کیلووات ساعت مي توانند تا 402 كيلومتر پيمايش داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا