Take a fresh look at your lifestyle.

سیتروئن DS 3 Dark Light، یک محصول خاص با بدنه دو رنگ!

کمپانی سیتروئن به صورت محدود اقدام به عرضه یک محصول چشم نواز با نام DS 3 Dark Light کرده است که تنها 300 نسخه از آن عرضه خواهد شد.

اگر همچنان وجود چند صد قابلیت شخصی سازی در سیتروئن DS 3 برای شما کافی نیستند نیازی نیست که نگران باشید، زیرا یک نسخه ویژه و البته محدود آماده سفارش است که می‌توانید از رنگ بندی‌های خارق العاده آن لذت ببرید.

DS3-Dark-Light-citroen-3

تنها 300 نسخه از این محصول در انگلیس به فروش خواهد رسید که اگر شما نیز دوست دارید یکی از آن‌ها داشته باشید باید بگوییم با وجود اینکه رنگ مروارید سیاه در خودرو‌های بسیاری به چشم می‌خورد اما در این هاچ‌بک دوست داشتنی این کار با ترکیب متالیکی منحصر به فرد انجام شده است که نتیجه این کار خارق العاده است. همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید طراحی و رنگ بندی این محصول بسیار منحصر به فرد است و چهره خاصی به آن بخشیده است.

سیتروئن DS 3 Dark Light اولین محصولی بود که این کمپانی در فستیوال Doodwood رونمایی کرد و البته همان طور که گفته شد این محصول خاص به صورت محدود عرضه خواهد شد. شاید فکر کنید که رنگ بندی خاص این محصول باعث خواهد شد که بعد از مدتی جذابیت خود را از دست دهد و این رنگ بندی تغییر کند اما باید بگوییم که سیتروئن این رنگ بندی را به صورت ضد خش انجام داده است و به راحتی می‌توان آن را با مواد شستوشو دهنده بشورید.

DS3-Dark-Light-citroen-1

برای تحقق واژه Dark Light نیز در این محصول نور‌هایی برای زیبایی بخش جلویی و پشتی دستگاه قرار گرفته است که شاهد چراغ‌هایی زیبا و البته LED در بال پشتی و سپر جلویی خودرو هستیم.

طراحی داخلی این خودرو نیز به زیبایی هرچه تمام انجام شده است و در داشبورد شیک این خودرو شاهد یک سیستم موقعیت یابی هستیم که مدل‌های دیگر Dark Light ظاهر دیگری در بخش داشبورد خود دارند و البته از قابلیت‌های دیگری نیز بهره می‌برند که برای مثال می‌توان به دسته صندلی‌های جلو اشاره کرد. صندلی‌هایی با چرم مشکی، چراغ و برف پاک کن خودکار و البته حق بیمه پایین از سایر ویژگی‌های این خودرو هستند.

DS3-Dark-Light-citroen-2

این خودرو دوست داشتنی از یک موتور میان‌رده بنزینی PureTech 110 استفاده می‌کند که یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک نیز آن را یاری می‌کند. این خودرو در حال حاضر قابل سفارش است و می‌توانید آن را با قیمت 20.795 یورو خریداری کنید و البته 2.300 یورو نیز حق بیمه آن را شامل می‌شود.

نظر شما در خصوص رنگ بندی DS 3 Dark Light چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.