Take a fresh look at your lifestyle.

آخرین قیمتهای خودروهای تویوتا در بازار و نمایندگی (نیمه دوم بهمن 96)

به گزارش چرخان، بازار خودروهای خارجی این روزها با اخبار ضد و نقیض پیرامون تعرفه واردات خودروهای خارجی دچار نوسان زیادی است که مشتریان و خریداران آنها را نیز سردرگم کرده است. یکی از محصولات پرفروش بازار خودروهای خارجی محصولات شرکت تویوتا است که در ادامه گزارشی از قیمت خودروهای این برند در نمایندگی و بازار ارائه می‌شود که تفاوت قیمت بعضی از خودروهای این برند قابل توجه است.

اولین خودروی مورد بررسی در این گزارش قیمت مربوط به خودروی تویوتا C-HR توربو خواهد بود که قیمت نمایندگی این خودرو 254 میلیون تومان بوده که در بازار آزاد با قیمت 255 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. نوع هیبریدی همین خودرو با همان قیمت نوع توربو در نمایندگی ولی در بازار آزاد با قیمت 280 میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

تویوتا پریوس
تویوتا پریوس هیبریدی

تویوتا پریوس دیگر خودروی این گزارش است که در نمایندگی این برند با قیمت 202 میلیون تومان به فروش می‌رسد و در بازار آزاد با قیمت 180 میلیون تومان قابل خریداری است. نوع با هداپ همین خودرو نیز که در نمایندگی این شرکت با 208 میلیون تومان عرضه می‌شود، در بازار آزاد 190 میلیون تومان قیمت خورده است. نوع 2017 نیمه فول نیز که با 199 میلیون تومان از نمایندگی تویوتا قابل خریداری است، در بازار آزاد 170 میلیون تومان معامله می‌شود.

تویوتا کمری هیبریدی نیز که در نمایندگی این شرکت عرضه نمی‌شود، در بازار با قیمت معادل 275 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

راو 4 نیوفیس نیز که از محصولات پرطرفدار این برند در کشورمان است در مدل نیمه فول 2017 در نمایندگی با قیمت 233 میلیون تومان و در بازار آزاد با قیمت 237 میلیون تومان به مشتری عرضه می‌شود. مدل فول 2017 نیز با قیمت 310 میلیون تومان در نمایندگی و 316 میلیون تومان در بازار آزاد قابل خریداری است.

تویوتا

هایس سقف بلند دیگر خودرویی است که در نمایندگی رسمی این برند در کشور ارائه نمی‌شود ولی در بازار آزاد با قیمتی در حدود 340 میلیون تومان عرضه می‌شود. هایلوکس دنده‌ای نیز صرفا در بازار آزاد با قیمت 310 میلیون تومان و مدل دنده‌ای این خودرو با قیمت 345 میلیون تومان به مشتریان فروخته می‌شود.

2 دیدگاه
 1. محمد می گوید

  مگه قرار نبود تعرفه ها برداشته ماشین برگرده به نزدیکای قیمت قبلی؟؟؟؟ امکان داره ارزون شه؟

   
  1. ذاکری می گوید

   امروز یک خبر مهم در مورد تعرفه واردات از منابعی که در اختیار داشتیم منتشر می کنیم که تکلیف این قضیه رو کامل مشخص می کنه

    
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.