مکمل بنزین
خبرداخلی

مدیر عامل راین: خطوط تولید و زیر ساخت‌های لازم برای ورود هیوندای آماده است!

بدون شک توافقات هسته‌ای تاثیر بسیار زیادی در زندگی مردم ایران خواهد گذاشت و خودرو نیز بخشی از این زندگی محسوب می‌شود که هواداران بسیاری در این مرز و بوم دارد و احتمال می‌رود که با انجام این توافق، شاهد بهبود‌های بسیاری در صنعت خودرو ایران باشیم و البته گویا کمپانی‌های خودرو ساز خارجی بسیار مشتاق‌تر از ما برای رفع تحریم‌ها هستند. زیرا اغلبشان تصمیم به ورود به ایران دارند و بر آن شده‌اند تا محصولات خود را در این کشور نیز عرضه کنند. (البته به صورت رسمی)

iran-hundai

در کنار گمانه‌زنی‌هایی که تاکنون در خصوص ورود رنو و پژو به ایران شنیده شده بود، حال مدیر عامل خودرو سازی راین در ایران اعلام کرده که هیوندای نیز آماده ورود به ایران است و حتی خط تولید محصولات این کمپانی نیز در ایران آماده برای ساخت محصول است. وی مدعی شده که خطوط تولید و زیر ساخت‌های لازم برای ورود هیوندای در شرکت راین موجود است و ورود این کمپانی به ایران منوط به رفع تحریم‌هاست. علاوه بر این وی خاطر نشان کرده است که ورود کمپانی‌های مختلف به ایران محدود به هیوندای نیست و چند کمپانی اروپایی و حتی آمریکایی آماده ورود به ایران هستند.

البته مدیر عامل راین نیز در خصوص قیمت خودرو بعد از توافق اعلام نظر کرده و مدعی شده که انتظار برای کاهش قیمت بعد از رفع تحریم‌ها در زمینه خودرو چندان منطقی نیست و بهتر است که منتظر افزایش تنوع در این صنعت باشیم.

سعید میرزاپور

عشق به آی‌تی و خودرو باعث شده که بتوانم با تغییرات سریع دنیا همگام باشم؛ امیدوارم در کنار یکدیگر تجربه خوبی از نرمی تکنولوژی و غرش خودرو داشته باشیم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا