Take a fresh look at your lifestyle.

سیلورادو ۲۰۱۶، جذاب‌تر و مدرن‌تر از همیشه!

سیلورادوی ۲۰۱۴، چندان خودروی زیبایی به نظر نمی‌رسید و طراحی‌اش کمی قدیمی جلوه می‌کرد. اما برای سال ۲۰۱۶ شورلت برنامه‌های خاصی برای این تراک درنظر گرفته است و با ارایه فیس‌لیفتی نسبتا جامع قصد رفع کردن ایرادات مدل قبل و باقی ماندن در بازار بی‌رحم تراک‌های آمریکایی را دارد.

فیس لیفت سیلورادو ۲۰۱۶
فیس لیفت سیلورادو ۲۰۱۶

در این فیس‌لیفت، طراحان دوباره با نوارهای کرومی در جلوپنجره آشتی کرده‌اند و البته نوار همرنگ بدنه هنوز در وسط جلوپنجره خودنمایی می‌کند و تا وسط چراغ‌ها ادامه می‌یابد. چراغ‌های LED چهره‌ای مدرن‌تر به سیلورادو بخشیده‌اند و البته هنوز می‌توان طرح مدل قبلی را با چهره‌ای جدیدتر در فیس‌لیفت ۲۰۱۶ دید. طراحان همچنین کاپوتی عضلانی‌ و خشن‌تری برای سیلورادوی جدید در نظر گرفته‌اند. سپر نیز مدرن‌تر شده و در دو طرف آن چراغ‌های LED قرار گرفته است.

سیلورادو ۲۰۱۴
  سیلورادو ۲۰۱۴

اما متاسفانه تنها همین یک تصویر از جلوی سیلورادو منتشر شده است و نمی‌توانیم تغییرات دیگر این تراک غول‌پیکر را در عقب مشاهده کنیم. آنطور که شورلت اذعان داشته، قرار است که یک گیربکس هشت سرعته‌ اتوماتیک درون این خودرو قرار بگیرد. سیسنم سرگرمی MyLink نیز بروزرسانی خواهد شد و با Apple CarPlay و Android Auto به خوبی کار خواهد کرد.

بخشی از متن‌های منتشر شده در رسانه‌ها:

سیلورادو ۲۰۱۶: چهره‌ای جدید از استقامت

  • چهره‌ درشت‌تر و عضلانی‌تر، قدرتمندی و قابل اطمینان بودن سیلورادو را بیش‌تر جلوه می‌دهد.
  • پشتیبانی از Apple CarPlay و Android Auto
  • استفاده گسترده‌تر از گیربکس ۸ سرعته به همراه تکنولوژی‌های جدیدتر ایمنی

به گفته‌ رییس بازاریابی تراک‌های شورلت، طراحی مدل ۲۰۱۶ میراث‌دار حس قابل اعتماد بودن سیلورادو است و چهره‌ای عضلانی‌تر خواهد داشت.

به هرحال از معرفی سیلورادوی نسل جدید در زمستان ۲۰۱۳، فروش پیک‌اپ‌های شورلت رشد زیادی داشته و امسال نیز ۳۲ درصد فروش این خودرو افزایش پیدا کرده است و یقینا این شرکت به راحتی بازار جذاب تراک‌ها را به رقبا نخواهد سپرد. درضمن فورد نیز بروزرسانی‌هایی برای مدل محبوب F-150 درنظر گرفته است و شورلت به هیچ‌وجه دوست ندارد که میدان را برای تاخت و تاز فورد باز بگذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.