تعهدات بهمن 97 سایپا با چه قیمتی تحویل مشتریان می‌شود؟

شرکت‌های خودروسازی کشورمان در حال حاضر در تکاپوی ایفای تعهدات سال قبل خود هستند و در این بین سایپا از جمله شرکت‌هایی است که به دلیل ارزانی محصولاتش از تعهدات بیشتری برخوردار بوده و در اطلاعیه‌ای قیمت جدید محصولاتش برای مشتریان دارای حواله خرید بهمن ماه را اعلام کرد که نسبت به تعرفه قبلی تغییرات قابل توجهی داشته است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای جدیدترین قیمت محصولات خود را برای تعهدات بهمن 97 را اعلام کرد که با توجه به بخشنامه وزارت صنعت برای افزایش قیمت محصولات از همین ماه، شاهد افزایش قیمتی بسیار زیادی نسبت به تعهدات دی ماه این شرکت هستیم.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپاسایپا که در حال حاضر پراید را با قیمتی در حدود 40 میلیون تومان به مشتریان تحویل می‌دهد و البته با قیمت 45 تا 50 میلیون تومان در بازار آزاد مورد معامله قرار می‌گیرد ولی مشتریان دارای حواله بهمن 97 می توانند این خودرو را با قیمت 29 میلیون و 600 هزار تومان تحویل بگیرند.

البته این قیمت گذاری علیرغم مجوز وزارت صنعت برای محاسبه با قیمت حاشیه بازار نیز به نفع مشتریان بوده و در حال حاضر با تفاوت قیمت حدود 15 میلیون تومانی قابل فروش در بازار خواهد بود که طبیعتا سود خوبی را نصیب مشتریان این شرکت می‌نماید.

سایپادر این مرحله از فراخوان سایپا آن دسته از مشتریانی که دارای حواله نقدی ساینا، پراید 131، پراید 132، پراید 151 و تیبا با موعد بهمن ماه می‌توانند با نرخ‌های زیر خودروی خود را تحویل بگیرند:

 • خودروی تیبا با قیمت 32 میلیون تومان به مشتریان تحویل داده خواهد شد. این خودرو جایگزینی نخواهد داشت و مشتریان می‌توانند این خودرو را با رنگ سفید تحویل بگیرند.
 • خودروی ساینا با قیمت 36 میلیون تومان و در رنگ سفید به مشتریان تحویل داده خواهد شد. این خودرو با رینگ فولادی به مشتریان تحویل داده می‌شود.
 • پراید 131 نیز با قیمت 29 میلیون و 600 هزار تومان و در رنگ‌های مختلف قابل سفارش خواهد بود.
 • سایپا 132 نیز با همین نوع از پراید هشدار دهنده و در دو رنگ سفید و نقره‌ای متالیک به مشتریان تحویل داده می‌شود.
 • سایپا 151 نیز با بدون تغییر و صرفا در رنگ سفید به مشتریان دارای حواله خرید این خودرو تحویل داده می‌شود.

البته گفتنی است که این سری از دعوتنامه‌ها صرفا برای مرحله اول تعهدات بهمن بوده و مراحل بعدی این ماه در فراخوان‌های بعدی برای مشتریان ارسال خواهد شد که طبیعتا با همین نرخ محاسبه خواهد شد. گفتنی است که مشتریان دارای حواله دی ماه با قیمت‌های قبلی یعنی، پراید 20 میلیون تومانی و تیبای 25 میلیون تومانی اقدام به دریافت خودرو خواهند کرد که بخشی از این تعهدات هنوز عملیاتی نشده است.

5 دیدگاه
 1. جهان می گوید

  سلام دوست عزیز…
  سایپا همه رو فریب داده….
  داره قیمت بهمن ۹۷ رو با مبلغ ۳۷۴۸۱۰۰۰ اعلام میکنه…
  قول ۲۰ درصد تخفیف هم داده بود که با اون سرشکن میشه…
  در قرارداد اومده قیمت موعد تحویل…
  که در بهمن ۹۷ قیمت ۲۹۶۰۰۰۰۰ بود یا در بدترین حالت ۳۳۷۲۵۰۰۰.
  اما سایپا در دو روز اول ارایه دعوتنامه قیمت پایه کارخانه رو ۲۹۶۰۰۰۰۰ زد که درسته و در بهمن همین بوده ولی تخفیفی در نظر نگرفت…
  بعد از اعتراض مردم ۲۰ درصد تخفیف رو اضافه کرد و قیمت پایه کارخانه رو به ۳۷۴۱۰۰۰۰ افزایش داده…

  این صحبتی که شما نوشتی برای دعوتنامه روز ۵ شنبه ست…
  برو الان خودت توی سایت و چک کن….
  مبالغ عوض شده و قیمت پراید در بهمن ۹۷ ۳۷۴۱۰۰۰۰ ثبت شده…
  دزدی آشکار سایپا…
  لطفا پیگیری بفرمایید…

   
 2. customers_beh_esf می گوید

  قیمت بهمن هم طبق قانون ماده چهار باید همون مصوب تیرماه باشه. به جمع بهمنی ها و اسفندی ها بیایید، ما همه اینجا هستیم. ان شاءالله با همدلی ما قیمت مصوب تیرماه تصویب میشه.
  یاعلی

   
 3. customers_bah_esf می گوید

  فرصت خیلی کمه. ان شاءالله بهمنی ها و اسفندی ها طبق قانون ماده ۴ و دلایل قانونی محکمی که بیان شده قیمت مصوب تیر را پرداخت میکنن، چون طبق قانون قیمت های مصوب دی ماه توسط وزیر لغو شد و بعدش قیمت مصوبی اعلام نشد، و آخرین قیمت مصوب همان قیمت تیرماه است. بهمنی ها و اسفندی ها در مورد قیمت کوتاه نیایید. دلایل دیگه هم وجود داره. ان شاءالله که با یاری خدا موفق بشیم. با تشکر

   
 4. جهان می گوید

  سلام دوستان.
  لطفا راه شکایت رو بفرمایید تا روند شکایت رو از این شرکت شروع کنیم…

   
 5. Haib می گوید

  اول دعوتنامه میفرستن که ما و مردم پولو ببرن بریزن به حساب سایپا بعد سودشو ببرن از اون پولها بعد دو باره یه راهکار جدید فک کنن که یه کلاه دیگه به سر این مردم بزاران که میزاران این دیگه اخرشه

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.