Take a fresh look at your lifestyle.

شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو با قیمت حاشیه بازار (22 خرداد 98)

با نزدیک شدن به تعطیلات تابستانی و همچنین رونق گرفتن بازار خرید و فروش خودروهای داخلی، خودروسازان نیز وارد فاز جدیدی از فروش فوری خود شدند که این اتفاق با کاهشی شدن روند قیمت‌ها در بازار همراه شده و در صورتی که ظرفیت مناسبی از سوی ایران‌خودرو برای این کار در نظر گرفته شود، این روند کاهشی بیش از پیش پیش خواهد رفت.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید 3 محصول این شرکت می‌توانند با مراجعه به وب سایت رسمی فروش این شرکت سفارش خود را ثبت نمایند. مشتریان برای خرید 3 محصول پژو 405 اس ال ایکس، پژو پارس و رانا ال ایکس از ساعت 11 صبح روز 22 خرداد 98 می توانند اقدام کرده و با موعد تحویل 30 روزه خودروی خود را تحویل بگیرند.

خودروهای داخلی پژو 405 ایران‌خودروخودروهای عرضه شده در این شرایط فروش:

 • اولین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 اس ال ایکس یورو 4 بهینه است که در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، خاکستری و سفید با قیمت 67 میلیون و 890 هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.
 • دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 دوگانه سوز یورو 4 بهینه است که در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال به مشتریان عرضه می‌شود. قیمت اعلامی ایران‌خودرو برای این خودرو 65 میلیون و 580 هزار تومان است.
 • سومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو پارس ال ایکس یورو 4 بهینه است که در رنگ‌های سفید، مشکی و خاکستری با قیمت 84 میلیون و 720 هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود.
 • گفتنی است که قیمت اعلامی این شرکت برای محصولات مذکور فاصله زیادی با قیمت بازار داشته و با توجه به این فاصله قیمتی از جذابیت خوبی برای خریدار برخوردار است.

بازار خودروهای داخلی که در فروردین ماه و اردیبهشت ماه روزهای پرتلاطمی را گذرانده بود و قیمت‌ها به صورت روزانه بالا می‌رفت، با افزایش فروش فوری خودروسازان، عملا شاهد کنترل و متعادل شدن بازار هستیم که حاصل فعالیت‌های مستمر ایران‌خودرو و سایپا بوده است که در این بین خودروساز آبی پوش نقش بیشتری داشته است و حالا روند نزولی قیمت‌ها در بازار بیش از پیش قابل مشاهده است.

پژو پارس اتوماتیک پژو پارس ایران‌خودروشرایط اعلامی برای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

 • مدل تحویلی تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش متعلق به سال 98 خواهد بود.
 • هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و بدیهی است امکان ثبت نام برای مشتریانی که در طرح‌های روز قبل شرکت داشتند، وجود نخواهد داشت.
 • همانند طرح‌های قبلی، ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری محدود بوده و طبیعتا به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
 • مشتریان متقاضی خرید در این طرح فروش می توانند بسته به نیاز از شرایط ویژه خرید کارت طلایی تک ستاره این شرکت نیز بهره مند شوند.
 • مشتریانی که در ماههای اخیر اقدام به خرید محصولات این شرکت کرده اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
 • تمامی سفارشات از طریق سایت فروش رسمی این شرکت قابل ثبت خواهد بود.
 • با توجه به هماهنگی‌های انجام شده توسط دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا، از این پس آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از شرایط فروش این دو شرکت استفاده کرده‌اند و اقدام به خرید خودرو کرده باشند، امکان خرید نخواهند داشت و در صورت عدم رعایت این بند به هیچ وجه خودرویی تحویل داده نخواهد شد.

گفتنی است که ایران‌خودرو در روزهای اخیر بسیاری از محصولات خود از قبیل سمند، آریسان، پژو پارس، پژو 405، پژو 206 و سایر محصولات را به صورت فروش فوری به مشتریان عرضه نموده که با استقبال خوبی روبرو شده است. گفتنی است که طبق گزارش های رسیده از خودروسازان به زودی طرح‌های فروش و پیش فروش متنوعی نیز به مناسبت تابستان عرضه خواهد شد که به تازگی گروه سایپا فروش اقساطی خود را آغاز کرده است و برای دو محصول ایکس 100 و ایکس 200 خود تسهیلاتی در نظر گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.