شرایط و جزئیات ثبت سفارش محصولات ایران خودرو برای مشتریان

اگر قصد دارید تا یکی از محصولات شرکت ایران خودرو را در طرح‌های پیش فروش و یا اقساطی این کمپانی خریداری کنید، مقرراتی وجود دارد که در این مطلب ما شرایط کلی را برای شما را بازگو کرده‌ایم تا در صورت دارا بودن آن‌ها، اقدام به تهیه یکی از خودروهای ایران خودرو کنید.

تندر 90 ایران‌خودرو طرح فروش فیروزه‌ای ایران‌خودرو شرایط فروش ایران‌خودرو پیش فروش ایران‌خودرو

شرایط و جزئیات ثبت سفارش گروه ایران خودرو

1- سود مشارکت در این روش فروش حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل) و یا تا پایان انقضای مدت دعوت‌نامه محاسبه خواهد شد و لذا هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز براساس سود مشارکت اعلامی بر اساس خودرو محاسبه خواهد گردید.
2- سود انصراف به صورت روز شمار (مشروط بر گذشت یک ماه از زمان تاریخ ثبت نام) مطابق جدول پیوست حداکثر تا پایان قرارداد (زمان تحویل) و یا تا زمان انقضای مدت دعوت‌نامه و تا تاریخ ارائه درخواست انصراف مشتری محاسبه و پرداخت خواهد شد.
3- در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا
” به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار (یک درصد ماهانه 12درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.
4- مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل مندرج در قرارداد خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه‌های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.
5- در صورتی که برحسب ضرورت و الزامات قانونی، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه بر اساس خودروی تغییر یافته صادر خواهد شد.
6- شرکت در زمان ثبت نام لیست اقلام و بهای آپشن‌های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی می‌نماید. (در سایت ایران‌خودرو نیز اطلاع رسانی شده است) بدیهی است در صورتی که پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط و آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو را خواهد داشت.
7- ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی است.
8- در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.
9- نمایندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتریان حتما
 موارد عنوان شده و مدارک مورد نیاز جهت احراز سکونت را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمایند.
10- ارائه متن و شرایط جدول پیوست مندرج در بخشنامه، به مشتریان الزامی است و بدیهی است ثبت نام مشتریان تنها بر اساس شرایط قید شده قابل پذیرش است.
12- کلیه خودروهای قابل ارائه از طریق این بخش‌نامه، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.
13- ثبت نام صرفا
” به صورت اینترنتی امکان‌پذیر خواهد بود.
14- نمایندگان محترم می‌بایست این بخش‌نامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.

 

شرایط ویژه در برخی از بخش‌نامه‌ها:

 • ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو بوده و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو و وجه آن ظرف 20 روز طبق ضوابط شرکت ایران خودرو به مشتری عودت خواهد شد.
 • تنظیم صلحنامه در برخی بخشنامه ها امکانپذیر نیست.
 • کد کلاس و رنگ خودرو بر اساس شرایط تولید از سوی شرکت ایران خودرو قابل تغییر خواهد بود.
 • در این بخش‌نامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران‌خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.
 • امکان ثبت نام در برخی بخش‌نامه ها برای مشتری دوم نمایندگی مجاز نیست.
 • قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل خودرو مندرج در این بخش‌نامه و قرارداد تعیین خواهد شد.
 • ثبت نام صرفا” بصورت اینترنتی و از طریق سایت esale.ikco.ir امکان پذیر خواهد بود .
 • انتخاب کارت طلائی به صورت اختیاری و با پرداخت هزینه در زمان ارسال دعوتنامه امکان پذیر خواهد بود.
 • در اکثر بخش‌نامه ها امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای 18سال مقدور است.
 • الزام ارائه گواهینامه رانندگی به هنگام تحویل مدارک به نمایندگی. به معنای دیگر فرد خریدار بایستی دارای گواهینامه باشد و در غیر این‌صورت سفارش وی ملغی خواهد شد.
 • مشتریانی که در 18 ماه گذشته در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده‌اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نیستند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخش‌نامه ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران‌خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد
6 دیدگاه
 1. ایوب نجف پور می گوید

  باز گول نخورید بازم‌اینا پول کم‌اوردند بدبختا چند بار از یه سوراخ گزیده می شید

   
 2. ناشناس می گوید

  حالا همه کمین کردن سایت باز بشه

   
 3. ناشناس می گوید

  یعنی خاک بر سر بعضی آدمای احمق

   
  1. ناشناس می گوید

   خودت چندتا نوشتی

    
 4. محمود می گوید

  سخت گیری بیشتر؟
  این که شرایطش مثل قبله
  چرا برای اینکه بازدید سایتتون ببرید بالا دروغ می گید؟

   
 5. فرزاد می گوید

  اگه حقیقته چرا ثبت نام نمیکنن چرت میگن

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.