Take a fresh look at your lifestyle.

شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط سایپا ویژه 16 آذر 98

افزایش قیمت در بسیاری از محصولات خودروسازان در هفته‌های اخیر یکی از داغ‌ترین موضوعاتی است که در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های اقتصادی به آن پرداخته می‌شود. به نظر بعضی از کارشناسان نقش سایپا و ایران‌خودرو در این اتفاق پر رنگ بوده و عدم عرضه مناسب خودرو توسط آنها منتهی به این اتفاق شده است. اما گروه سایپا با ارائه طرح‌های فروش و پیش فروش خود کماکان در مقام رد این مدعاست!

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که این روزها ظرفیت قابل قبولی را برای فروش و پیش فروش محصولات خود باز کرده، کماکان امکان ثبت سفارش را در برخی از محصولات باز نگه داشته تا مشتریان متقاضی خرید این محصولات امکان ثبت سفارش داشته باشند. گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز در روزهای اخیر بسیار زیاد شده و تحلیل‌های مختلفی برای آن انجام شده است.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دنده‌ایست که با پیش پرداخت 30 میلیون و 700 هزار تومانی قابل سفارش بوده و موعد تحویل این خودرو هفته چهارم اسفند 98 خواهد بود. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • دومین محصول ارائه شده، کوییک دو رنگ(Quik_R) است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان و موعد تحویل هفته چهارم اردیبهشت 99 قابل سفارش است. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • سومین محصول عرضه شده توسط سایپا، تیبا 2 است که با پیش پرداخت 38 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن هفته چهارم شهریور 99 خواهد بود. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • چهارمین خودروی عرضه شده توسط گروه سایپا، وانت نیسان دوگانه سوز است که با پیش پرداخت 32 میلیون و 700 هزار تومان قابل ثبت سفارش در طرح پیش فروش بوده و همچنین امکان خرید فوری با تسهیلات ارائه شده توسط سایپا نیز فراهم شده است. قیمت خرید فوری این خودرو 72 میلیون و 300 هزار تومان است که تسهیلات 5 میلیون تومانی نیز به آن افزوده می‌شود.
 • پنجمین خودروی عرضه شده، پیکاپ ریچ است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. قیمت خودرو 184 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در صورت نیاز به تسهیلات امکان ارائه تسهیلات 5 میلیون تومانی با بازپرداخت یکساله نیز وجود دارد.

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

15 دیدگاه
 1. یونس می گوید

  خاک بر سرتون با شرایط گذاشتن تون.
  فکر میکنید مردم دیگه خام حرفهای صد من یه غاز شما میرن؟
  نکبت ها این چه شروطیه گذاشتین؟
  قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود یعنی چی؟
  اینقدر پر رو شدید که توهین به مردم میکنید؟

   
  1. ناشناس می گوید

   واقعا متاسفم …. برای همه مردم ایران …چقدر ما بدبخت شدیم و تحقیر هر چه دلشون بخواد سرمون میارن…. خدا ازتون نگذره انشالله

    
 2. فتاح می گوید

  خاک بر سر ملتی که انقد حقیر شدن که شما برای تحویل دادن این ماشینای زپرتی و آشغال انقدر براشون شرط میذارید

   
 3. ناشناس می گوید

  در

   
 4. ناشناس می گوید

  پول مردم رامگیرند وماشینو تحویل نمیدن

   
 5. ناشناس می گوید

  بی غیرت های اجنبی .گمشید از این مملکت بیرون.

   
 6. ناشناس می گوید

  آقا یه آرم ب ام و هم به این پراید هاتون بچسبونید اصا بد جوری دارن با هم رقابت می کنن

   
 7. مصطفی می گوید

  همش تقصیر آمریکاست

   
 8. مصطفی می گوید

  همش تقصیر آمریکاست

   
 9. الاغ سوار می گوید

  از اب گل آلود خوب ماهی میگیرید،از این اقتصاد بیمار مملکت خوب سوءاستفاده میکنید ،خودروهای بی کیفیت را خوب به مردم تحمیل میکنید،پالان الاغ را تغییر میدهید میشه کوییک…

   
 10. ناشناس می گوید

  الهی که خار و ذلیل بشید دروغگو ها

   
 11. اریان می گوید

  شماها بقیه خوردرو هارو تحویل بدین بعد تحویل فوری بزارین

   
 12. ناشناس می گوید

  منم با نظر شما موافقم ما اگه اب هم تو خونمون قطع بشه کار امریکاست

   
 13. ق ق می گوید

  تیبا۲ تا ۷۵ میلیون میره تیبا ۲ خیلی کم مصرفه خیلی هم کم خرجه بنزین رو بو میکنه

   
 14. اسمی می گوید

  سلام //// اونهایی که به این ماشینها ایراد میذارن بری میبینی یه موتور گرازه دارند که زنشون رو هم پشتشون سوار میکنند و خیابان گردی میکنند

   
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.