شرایط فروش جدید گروه سایپا ویژه 30 آذر 98

پیش فروش انواع محصولات ایران‌خودرو و سایپا در هفته جاری منجر به آرامش نسبی در بازار شده ولی هنوز کاهش قیمت‌ها را در پیش نداشته است. وضعیت محصولات گروه سایپا در بازار همانند هفته های پیش بوده و سهمیه بندی بنزین مهم‌ترین عاملی است که در قیمت گذاری بسیاری از محصولات مورد توجه قرار می‌گیرد و فروش‌های روزانه این شرکت به قدری نیست که روند قیمت‌ها را کاهشی کند.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که این روزها ظرفیت قابل قبولی را برای فروش و پیش فروش محصولات خود باز کرده، در اطلاعیه‌ای از شرایط جدید پیش فروش محصولات خود خبر داد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می توانند از ساعت 10 صبح امروز با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارش خودروهای دارای ظرفیت نمایند.

گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز افزایش یافته و عدم عرضه بسیاری از محصولات این شرکت باعث نارضایتی‌هایی در بازار شده است.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دنده‌ایست که با پیش پرداخت 30 میلیون و 700 هزار تومانی قابل سفارش بوده و موعد تحویل این خودرو هفته چهارم خرداد 99 خواهد بود. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • دومین محصول ارائه شده، کوییک دو رنگ (Quik_R) است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان و موعد تحویل هفته چهارم مرداد 99 قابل سفارش است. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • سومین خودروی عرضه شده توسط گروه سایپا، وانت نیسان دوگانه سوز است که با پیش پرداخت 32 میلیون و 700 هزار تومان قابل ثبت سفارش در طرح پیش فروش بوده و همچنین امکان خرید فوری با تسهیلات ارائه شده توسط سایپا نیز فراهم شده است. قیمت خرید فوری این خودرو 72 میلیون و 300 هزار تومان است که تسهیلات 5 میلیون تومانی نیز به آن افزوده می‌شود.
 • چهارمین خودروی عرضه شده، پیکاپ ریچ است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. قیمت خودرو 184 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در صورت نیاز به تسهیلات امکان ارائه تسهیلات 5 میلیون تومانی با بازپرداخت یکساله نیز وجود دارد.
 • پنجمین خودروی عرضه شده توسط سایپا، وانت نیسان تک سوز است که با پیش پرداخت 32 میلیون تومان و موعد تحویل بهمن و اسفند 98 قابل سفارش بوده و مشتری از سود مشارکت و سود انصراف نیز برخوردار خواهد شد.
 • ششمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، سایپا 151 است که با پیش پرداخت 18 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن هفته چهارم بهمن و اسفند 98 تعیین شده است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است. گفتنی است که شرایط فروش فوری این خودرو نیز برقرار است.
 • هفتمین خودروی عرضه شده در این طرح فروشف ساینا دنده‌ایست که با پیش پرداخت 27 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم خرداد و تیر 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

1 نظر
 1. رونق اقتصادی می گوید

  لعنت به تمامی عوامل سایپا شما تعهدات۹۷ رو نمیدن اگهی فروش میزارید پراید تحویل شهریور بود بهم ندادنش چند ماهه انصراف زدم پول بی ارزش شده خودمم نمیدید واقعا دست هر چی دزده از پشت بستید

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.