مکمل بنزین
شرایط فروش

جزئیات طرح پیش فروش سایپا به مناسبت 22 بهمن 98

رکوردهای قیمتی در خودروهای داخلی و خارجی به نقل محافل تبدیل شده و حالا پراید 60 میلیون تومانی و 206 در قیمت‌های بالای 120 میلیون تومان به یک اعداد کاملا عادی برای بازار تبدیل شده‌اند. در این بین اما خودروسازان بدون توجه به وضعیت فعلی بازار، در پی جذب نقدینگی از طریق پیش فروش‌های خود هستند که طرح پیش فروش جدید سایپا نیز در همین راستا به مردم عرضه شده و احتمالا تاثیری در روند قیمتی خودروهای داخلی نخواهد داشت.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات خود به مناسبت 22 بهمن ماه خبر داد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این خودروساز، سفارش خود را ثبت کرده و طبق زمان‌بندی اعلام شده برای تکمیل وجه و دریافت خودرو اقدام نمایند. بدیهی است که ظرفیت در نظر گرفته شده برای این طرح پیش فروش محدود بوده و به محض اتمام ظرفیت در نظر گرفته شده، سایت ثبت نام برای خودروهای به اتمام رسیده بسته می‌شود.

اولین قیمت کوییک R در بازاربازار محصولات سایپا و ایران‌خودرو به دلیل افزایش قیمت‌هایی که در نرخ ارز و بنزین رخ داده بالا رفته و وضعیت بدی برای مصرف کنندگان واقعی خودرو پیش آمده است. اقدامات این دو شرکت برای تنظیم بازار تا به حال اثرات چندانی نداشته و باید دید که طرح‌های فروش این دو شرکت در بهمن ماه امکان متعادل کردن بازار را خواهد داشت و یا این اتفاق در سال جاری به فراموشی سپرده خواهد شد؟

گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز افزایش یافته و عدم عرضه بسیاری از محصولات این شرکت باعث نارضایتی‌هایی در بازار شده است. حالا باید دید که وضعیت بازار به چه نحوی پیش خواهد رفت و آیا اقدامات یکی دو روز آینده خودروسازان در راستای تنظیم بازار پاسخگو خواهد بود؟

سایپا ساینا و سراتو سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش سایپا

  • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دنده‌ایست که با پیش پرداخت 30 میلیون و 700 هزار تومانی قابل سفارش بوده و موعد تحویل این خودرو هفته چهارم آذر 99 خواهد بود. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
  • دومین محصول ارائه شده، كوييك دو رنگ (Quik_R) است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان و موعد تحویل هفته چهارم دی 99 قابل سفارش است. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
  • سومین خودروی عجیب عرضه شده در این شرایط فروش، سایپا 151 آپشنال است که با پیش پرداخت 27 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن هفته چهارم آبان 99 تعیین شده است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
  • چهارمین خودروی عرضه شده در این طرح فروشف ساینا آپشنال است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم مهر 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
  • پنجمین خودروی عرضه شده توسط گروه سایپا، ساینا دنده ایست که با پیش پرداخت 27 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم آبان 99 خواهد بود. شرایط سود مشارکت و انصراف نیز مشابه قبلی‌ها بوده و قیمت قطعی نیز در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد.

سایپا 151لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

ذاکری

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. من یک دستگاه پراید پیش خرید کرده بودم و قرار بود مهرماه 98 تحویل بدهند. ماه بهمن هم رو به پایان است و خبری از خوئرو نشده است. فقط پول مردم رو می گیرند و با سود پولش خودرویی بی کیفیت رو به مردم بدبخت می فروشند. همه اش دروغ و دغل کاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا