مکمل بنزین
گوناگونخبر

عکس خودروی جدید «بتمن» منتشر شد

از دیرباز یکی از عناصر جذابیت بتمن وسایل و ابزار مخصوص وی بوده است. در میان این ابزار بتموبیل یا خودروی بتمن از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده است. به‌عنوان‌مثال در سه گانه‌ی بتمن کریستوفر نولان خودروی مورد نظر وی خودرویی بسیار خاص بوده که اکثر خودروسازان جهان ساخت چنین وسیله‌ای را تقریباً محال دانسته بودند که سرانجام شرکتی خصوصی در انگلیس مسئولیت ساخت آن را بر عهده گرفت. اما به نظر می‌رسد در جدیدترین فیلم شخصیت بت من که به‌دست مت ریوز در حال ساخت است، این خودرو یکی از جذاب‌ترین و بهترین‌ها در سری فیلم‌های بتمن باشد.

این تصاویر از سه زاویه مختلف این خودروی جذاب و قدرتمند را نشانه می‌دهد. این خودرو کمی ما را به یاد فیلم “Mad Max” می‌اندازد، اما نباید فراموش کنیم که خودروی بتمن از قدرت‌های بسیار بیشتری برخوردار است. تصاویر منتشرشده از این خودرو واقعاً ما را با یک وسیله نقلیه زیبا روبه‌رو می‌کند.

همان‌طور که طرفداران این کاراکتر در توییتر متوجه شده‌اند، المان‌هایی از بت موبیل کلاسیک آدام وست که در سری اصلی بت من رانده می‌شد، در این خودرو دیده می‌شود. می‌توان گفت که بت موبیل جدید، الگویش نسخه‌های زاک اسنایدر و کریستوفر نولان در فیلم‌های بتمن بوده است.

ما تاکنون هیچ اطلاعات خاصی از فیلم به دست نیاورده‌ایم و حتی صحنه‌ای از آن ندیده‌ایم، اما به نظر چیزی که در انتظار ماست اثر جاودانه و خوبی خواهد بود. البته انتخاب رابرت پتینسون به‌عنوان بتمن از سوی عده‌ای موردحمله قرارگرفته، اما شاید این بازیگر جوان بتواند خلأ ایجادشده در نقش بتمن را پر کند. باید دید که این فرد چگونه نقش ابرقهرمان بتمن را در این فیلم بازی می‌کند.

در فیلم جدید بتمن علاوه بر پتینسون افراد دیگری نیز به ایفای نقش می‌پردازند که از آن‌ها می‌توان به زوی کراویتز، کالین فارل، پل دانو و اندی سرکیس اشاره کرد. این فیلم در تاریخ جولای ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

علی اکبر گل‌محمدی

ایدی اینستاگرام برای ارتباط بامن: aliakbar.golmohamadi

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا